App Store Google Play

Справа про голову...

06.10.2011 10:47
Починаючи з далекого 2004 року голова Жовтневої райради Вікторія Лукашова неодноразово ставала героїнею резонансних публікацій. І кожного разу матеріали мали настільки скандальний характер, що просто-таки межували з неприхованим криміналом.

Дивина, але досі будь-які зловживання дивним чином сходили Вікторії Федорівні з рук. Однак, останнім часмо роками перевірені корупційні схеми дедалі частіше стали давати осічки. І упродовж року з гаком одразу п'ятеро виконкомівських підлеглих "мами віки" були затримані на гарячому - на хабарах та здирництві.

Гулідов з управління по координації діяльності правоохоронних органів, мобілізаційної та оборонної роботи (щоправда, його вдалося звільнити "заднім числом"), Яковенко і служби у справах дітей, Федорець з юрвідділу. І, нарешті, двоє спеціалістів з управління соціально-економічного розвитку попались на гарячому минулої середи, одразу після газетного анонсу.

Горе-чиновники намагалися стягнути з підприємця чималу суму за дозвіл на встановлення торгового павільйону. Однак, замість ґешефту отримали відвертий геморой від співробітників УБЕЗ....

Зрозуміло, що напряму Вікторія Лукашова жодним чином не пов'язана з колегами-хабарниками. В цей час її взагалі не було в місті. Втім, хороший і досвідчений керівник (а Лукашенко ж керує райрадою вже майже 11 років!) завжди в курсі принципів роботи підлеглих. І на дзеркало в даному випадку нарікати нема чого.

При цьому, обізнані люди стверджують: відпрацьовані механізми збирання "бабла" внизу і передачі його на вищі щаблі почали "збоїти" через практично повну ротацію замів голови. Тільки от апетити їх лишилися такими, як і раніше. Та й методи вирішення проблем - також. Тільки от не всі вони є дієвими в 2011 році.

Показовим є приклад з "обезголовленим" пам'ятником Тарасові Шевченку на Монастирському острові. На його реконструкцію міськрада виділила не багато, ні мало - півтора мільйона гривень. І відділ комунального господарства районної ради, на балансі якого заходиться споруда, у відповідності до законодавства мав провести тендер. Але не провів. Визначений абсолютно незрозумілим чином підрядник зшаленіло розпочав роботи. А папери... та які там папери, коли йдеться про солідний заробіток з чималими, слід розуміти, відкатами чиновникам, які допомогли.

Тим пак, що рай комунгосп традиційно контролюється цивільним чоловіком Вікторії Лукашкової Віктором  Хижняком, який за сумісництвом працює... заступником голови Жовтневої райради з питань діяльності виконавчих органів.

Як це узгоджується з новим антикорупційним законодавством - відомо, мабуть, самому лише Богу. Зате завдяки цьому "кумівству", в решті районів обласного центру головам положено по три штатних заступники, а от пані Вікторія має четвертого.

Далі буде

"Популярная газета"

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...