App Store Google Play

Дніпропетровській СЕС – 110 років

06.10.2011 17:21
Заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Іван Ступак від імені губернатора Олександра Вілкула привітав учасників науково-практичної конференції, присвяченої Дню працівника державної санітарно-епідеміологічної служби та нагородив кращих санітарних лікарів області почесними грамотами.

У науково-практичній конференції взяли участь санітарні лікарі, епідеміологи та провідні науковці Дніпропетровської державної медичної академії.

У ході конференції були розглянуті питання впровадження інноваційних технологій у роботу санепідслужби, запобігання розповсюдження особливо небезпечних інфекцій, а також актуальні для Дніпропетровщини питання охорони навколишнього середовища у техногенно навантаженому регіоні.

«Поліпшення екологічного стану Дніпропетровщини - одне з першочергових завдань держсанепідслужби області, яке поставив перед нею губернатор Олександр Вілкул. Завдяки активній роботі обласної санстанції в області впроваджуються в життя кілька екологічних програм. І вони вже дають перші позитивні результати», - підкреслив Іван Ступак.

Зокрема, в регіоні забезпечено зменшення показників забруднення атмосферного повітря з 14% - у 2000 році до 10% - у 2011 році, за останні роки на 25% зменшено загальний скид зворотних вод до водоймищ області, а також стабілізовано показники якості питної води регіону.

Наразі Дніпропетровська облсанепідстанція, виконуючи доручення голови Дніпропетровської облдержадміністрації, бере участь у виконанні обласних програм «Питна Вода Дніпропетровщини», «Програма поліпшення екологічного стану Дніпропетровської області за рахунок зменшення забруднення довкілля основними підприємствами-забруднювачами до 2015 року», «Обласна комплексна програма поводження з відходами до 2015 року», а також «Здоров'я нації». Для їх виконання реалізуються природоохоронні заходи на промислових підприємствах Дніпропетровщини.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...