App Store Google Play

Дніпродзержинські депутати віддали лікарні

06.10.2011 13:38
Депутати міської ради Дніпродзержинська виконали доручення губернатора Олександра Вілкула - віддали у власність області міські лікувальні заклади. Спеціально заради цього вони зібрались на позачергову сесію 6 жовтня.

Попри думку опозиції, міська рада більшістю голосів віддала лікарні у власність області. Відповідаючи на депутатський запит Ігоря Лісничого, міський голова Дніпродзержинська Станіслав Сафронов заявив, що жоден лікувальний заклад у місті в результаті передачі майна не буде закрито, жоден медпрацівник не буде скорочений.

Перед позачерговою сесією біля будівлі міськради відбулось одразу два мітинги: один був організований депутатами опозиційних політичних сил, які виступили проти передачі міського майна області, інший - під прапорами ПР. Останні, природно, виступали за передачу лікарень області.

Опозиція назвала рішення протизаконним експериментом над охороною здоров'я і припустила, що обласне начальство буде скорочувати лікарні й лікарів, а майно, що належить городянам - продавати на свою користь.

Водночас, прихильники реформи стверджують, що в обласній власності дніпродзержинським лікувальним закладам буде краще: фінансування з обласного бюджету значно краще, ніж з міського, а жодних скорочень не буде.  

Під час мітингу невідомі молоді люди принесли й поклали на ґанку будівлі міськради забинтовану людини на носилках, схоже, жінку. Якийсь час людина лежала на ґанку, до неї підходив заступник начальника міської міліції Олександр Вовк, дивився. Зрештою, ті самі невідомі прибрали носилки.

за матеріалами "Событие"

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...