App Store Google Play

У Дніпродзержинську народилася трійня. ОДА допомогла матеріально

30.09.2011 10:57
У Дніпродзержинську вперше за останні 15 років народилася трійня. Заступник голови облдержадміністрації Марія Пустова відвідала та привітала родину Кузнєцових із чудовою подією - народженням трійні. Причому всі немовлята - хлопчики.

Від імені губернатора Олександра Вілкула Марія Пустова вручила багатодітній сім'ї картку на отримання одноразової матеріальної допомоги за рахунок обласного бюджету в розмірі 50 тис грн.

Трійня народилася 11 серпня цього року. Хлопчиків назвали Ярославом, Ростиславом і Станіславом. На цей час діти знаходяться в міській дитячій лікарні для підтримки здоров'я.

50 тисяч від обласної влади будуть родині Кузнєцових абсолютно не зайві, адже в сучасних економічних умовах підняти одразу трьох дітей коштує немало. Мати ж трійні Віта Миколаївна, 1985 року народження працює лаборантом центральної лабораторії державного НВП «Цирконій», на даний момент перебуває на лікарняному у зв'язку з вагітністю та пологами. Батько - Вадим Валерійович, 1982 року народження - також не мільйонер - працює апаратником на ВАТ «Промислове підприємство «ЗІП».

Заступник голови облдержадміністрації Марія Пустова зазначила, що влада буде й в подальшому піклуватися про родину Кузнєцових. Питання щодо надання соціальної підтримки сім'ї Кузнєцових знаходиться на контролі виконавчого комітету Дніпродзержинської міської ради.

«Народження трійні - це унікальна подія. Я дуже рада, що на Дніпропетровщині народжуються такі чудові малюки. Кожна родина області, яка народжуватиме трійні буде гарантовано отримувати допомогу від обласної влади. Така позиція голови облдержадміністрації Олександра Вілкула», - сказала Марія Пустова.

Загалом, на Дніпропетровщині за останні роки народилося 22 трійні. У 2011 році народилося 3 трійні, дві - у Дніпропетровську й одна у Дніпродзержинську.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...