App Store Google Play

Ректора медичної академії переобрано на новий термін

30.09.2011 17:35
Академік Національної медичної академії наук, доктор медицини, професор Георгій Вікторович Дзяк зберіг за собою посаду ректора Дніпропетровської державної медичної академії.

Це стало відомо після підрахунку голосів делегатів трудового колективу на звітно-виборчій конференції ДДМА 27 вересня. Кандидатуру чинного ректора підтримали майже всі делегати, "проти" віддали свої голоси лише двоє делегатів конференції.

Видатний вчений-медик та активний громадський діяч, Георгій Вікторович очолює медичну академію з 1996 року. За цей час йому вдалося вивести виш до чільної п'ятірки серед усіх вищих навчальних закладів області та на одне з перших місць в Україні серед спеціалізованих.

Не зважаючи на беззаперечну підтримку колективу вишу, результат виборів викликав і у самому виші, і у громадськості деяке занепокоєння, адже певні політичні угрупування волі бачити на високій посаді "варяга" - Сергія Риженка. Кілька "дивних" публікацій у ЗМІ останнім часом з натяками на непрозорість тендерів, що проводила Медичної академія та хибний стиль керівництва самого пана Дзяка засвідчують про зацікавленість низки місцевих ділків у контролі над вишем.

Коли ж пан Риженко обійняв посаду головного лікаря Дніпропетровської обласної клінічної лікарні імені Мечникова, хмари над Георгієм Вікторовичем дещо розсіялися.

Георгій Дзяк, який обіймає посаду ректора 15 років - далеко не найстаршій ректор у Дніпропетровську. Нагадаємо, що навесні на черговий термін було обрано ректора ДВНЗ "Національний гірничий університет" Геннадія Півняка, який обіймає цю посаду з вересня 1982 року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...