App Store Google Play

Дніпропетровські водії тролейбусів “порвали” всіх

30.09.2011 16:38

У Дніпропетровську підбили підсумки конкурсу професійної майстерності водіїв тролейбусів. Змагання проходили у Дніпропетровську з 27 по 30 вересня. На конкурс, який проводиться щорічно з 1975 року, з'їхалися 29 учасників з 15 міст України.

Перші три місця посіли представники МКП "Дніпропетровський електротранспорт" - Ольга Ломоносова, Роман Різник та Андрій Яновський.

Переможців визначили також в окремих номінаціях. В конкурсі на знання правил дорожнього руху дніпряни поступились колегам з Вінниці та зі столиці - Марій Панчук та Романові Летуті відповідно. Третє місце посіла Ольга Ломоносова з Дніпропетровська.

У змаганнях на краще знання будови рухомого складу і нормативних документів перше місце у сумчанки Яни Бабкіної, друге - у Ольги ломоносовї, третє - у Євгеній Горлова з Запоріжя.

У змаганнях з прийняття рухомого складу перед виїздом на лінію з виявленням та усуненням технічних несправностей кращим виявилися дніпропетровці Роман Різник, Андрій Янковський та Ольга Ломоносова.

Найгірше в дніпрян виявилося з культурою обслуговування пасажирів - в трійці жодного місцевого водія. Натомість колега тролейбусників з Кривого Рогу Володимир Коханов посів в цій номінації чільне місце, друге та третє місця поділили відповідно Наталія Єрмолова з Севастополя та Віталій Мухін з Маріуполя.

У змаганнях з майстерності керування тролейбусом не було рівних відомій вже зірці дніпропетровських водіїв тролейбусів Ользі Ломоносові, друге місце у Тетяни Карпинської з. Макіївки, третє місце - у Андрія Різника.

Переможці отримали дипломи та цінні подарунки, зазначають на підприємстві.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...