App Store Google Play

Голова Дніпропетровської облради закликає скуповувати ідеї

28.09.2011 10:34
Голова обласної ради презентував обласний конкурс „Ярмарок ідей", який пройде на Дніпропетровщині 7 жовтня поточного року. Про це інформує відділ з питань зв'язків з громадськістю та пресою обласної ради

- Це головний проект цього року, переконаний Євген Удод. - „Ярмарок ідей", що пройде під егідою обласної Асоціації місцевого самоврядування, за підтримки губернатора області Олександра Вілкула,  має на меті представити проекти розвитку, підготовлені місцевими громадами, та залучити ресурси фондів для їхнього вирішення.

За словами Євгена Удода, цей захід - європейський підхід до вирішення локальних проблем та викликів. Проект стане значним кроком до діалогу та співпраці органів місцевого самоврядування з громадськими організаціями, з представниками грантових організацій і потенційними інвесторами, іноземними посольствами, міжнародними фінансовими організаціями.

Таке співробітництво, упевнений голова Дніпропетровської обласної ради, відкриває широкі можливості використання додаткових ресурсів для розвитку соціальної сфери сіл, селищ і міст області.

У рамках підготовки до „Ярмарку ідей" ці громадські організації спільно з органами місцевого самоврядування підготували проекти. Кожен район та місто представить тут, як мінімум, по 4 - 5 проектів. Громади регіону викладають своє бачення розвитку територій, окреслюють коло актуальних проблем, що потребують вирішення, представляють прорахунки і бюджети проектів.

Усього, за словами Євгена Удода, на „Ярмарку ідей" буде представлено понад 200 проектів, спрямованих на вирішення широкого кола питань, актуальних для місцевих громадах. Теми проектів - енергозбереження для об'єктів соціальної сфери, водопостачання, утилізація твердих побутових відходів, відродження сільських клубів і бібліотек, створення культурних центрів і багато іншого.

У рамках підготовки до „Ярмарку ідей" розіслані запрошення всім потенційним грантодавцям. І на сьогоднішній день вже є підтвердження про участь у заході 20 міжнародних фондів та громадських організацій.

- Упевнений, що такий вид співпраці для розвитку місцевих громад і конкретних територій має значний потенціал і велике майбутнє, - зазначив Євген Удод. - Така робота дозволить вирішувати важливі завдання і покращувати стан справ як на локальних ділянках регіону, так і в цілому -  на Дніпропетровщині.

„Сьомого жовтня ми відкриємо можливості для ефективного співробітництва для всіх міст і районів області. Ми -  на правильному шляху. Наше завдання - навчити громади не просто вирішувати свої проблемні питання, а покращити життя кожної людини. І з цим завданням ми безумовно впораємося," - підкреслив Євген Удод.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Часом мені здається, що в нас все нормально. Працюють крамниці, кінотеатри крутять фільми від Marvel, по телебаченню показують комедійні шоу і все це видається таким буденним, таким спокійним, наче ні...
Не вміє з народом влада наша говорити. От як розучилась це за царя, так і не навчилась. Того, що дуже вумні, а потім дивуються; як же ж так сталося, що то революція яка, то на виборах прокотять... А в...
Максим Мірошниченко

Чому історія нічому не вчить

В ранній юності мене дуже дивували тонни книг і документальних фільмів про Распутіна. Тепер, коли я бачу шествіє якутського шамана по Сибіру, все стає на свої місця. Ти просто звичайний, наївний і чис...
Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...