App Store Google Play

Сільський голова Єлизаветівки заявив про рейдерське захоплення влади

27.09.2011 15:23
29-річний сільський голова Єлизаветівки, що на Дніпропетровщині, Максим Голосний заявив про рейдерське захоплення влади на ввіреній йому території.

Як розповів під час сьогоднішньої прес-конференції сільський голова, на позачерговій сесії сільської ради 22 вересня більшість депутатів (14 з 16) , порушивши низку законів України та регламент проведення сесії, висловили йому недовіру та прийняли рішення про дострокове припинення його повноважень.

Депутати аргументують своє рішення тим, що Голосний не дбає про розвиток села, до того ж звинувачують його у трагічній смерті місцевого жителя, до якого вчасно не приїхала «швидка». Між тим, як стверджує сам сільський голова, на громадських слуханнях 11 вересня цього року, звітуючи перед громадою Єлизаветівки про свою діяльність, він отримав одноголосну задовільну оцінку.

Окрім того, Максим Голосний вступив у судову тяганину з районною владою, аби залишити в місцевому бюджеті 1 млн. 799 тис. грн, які прагне вилучити Петриківська районна рада. Засідання з приводу оскарження рішення суду першої інстанції по цьому питанню у Дніпропетровському апеляційному адміністративному суді призначено на кінець жовтня, однак з рахунку сільради вже вилучено близько 800 тис. грн.

Нині ж робота сільського голови заблокована, оскільки 23 вересня за втручання голови Петриківської райдержадміністрації Володимира Мухи та керівника районного відділку міліції було організовано блокування входу в приміщення сільської ради, змінено замки та опечатано кабінети.

Населення Єлизаветівки ініціює проведення сільського референдуму з питання дострокового припинення повноважень депутатів сільської ради. Перші збори призначено на 3 жовтня.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...