App Store Google Play

Сільський голова Єлизаветівки заявив про рейдерське захоплення влади

27.09.2011 15:23
29-річний сільський голова Єлизаветівки, що на Дніпропетровщині, Максим Голосний заявив про рейдерське захоплення влади на ввіреній йому території.

Як розповів під час сьогоднішньої прес-конференції сільський голова, на позачерговій сесії сільської ради 22 вересня більшість депутатів (14 з 16) , порушивши низку законів України та регламент проведення сесії, висловили йому недовіру та прийняли рішення про дострокове припинення його повноважень.

Депутати аргументують своє рішення тим, що Голосний не дбає про розвиток села, до того ж звинувачують його у трагічній смерті місцевого жителя, до якого вчасно не приїхала «швидка». Між тим, як стверджує сам сільський голова, на громадських слуханнях 11 вересня цього року, звітуючи перед громадою Єлизаветівки про свою діяльність, він отримав одноголосну задовільну оцінку.

Окрім того, Максим Голосний вступив у судову тяганину з районною владою, аби залишити в місцевому бюджеті 1 млн. 799 тис. грн, які прагне вилучити Петриківська районна рада. Засідання з приводу оскарження рішення суду першої інстанції по цьому питанню у Дніпропетровському апеляційному адміністративному суді призначено на кінець жовтня, однак з рахунку сільради вже вилучено близько 800 тис. грн.

Нині ж робота сільського голови заблокована, оскільки 23 вересня за втручання голови Петриківської райдержадміністрації Володимира Мухи та керівника районного відділку міліції було організовано блокування входу в приміщення сільської ради, змінено замки та опечатано кабінети.

Населення Єлизаветівки ініціює проведення сільського референдуму з питання дострокового припинення повноважень депутатів сільської ради. Перші збори призначено на 3 жовтня.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...