App Store Google Play

Пенсійний фонд в Орджонікідзе діє в рамках закону – офіційно

23.09.2011 09:28

На адресу Дніпрограду надійшов офіційний лист від в.о. начальника управління Пенсійного фонду України в м. Орджонікідзе О.І. Дробот, в якому дані пояснення щодо інциденту, який стався на початку вересня у відділенні фонду.

Як пояснили в управлінні, працівники ПФУ діяли у відповідності до ст.. 102 та 103 Закону України "Про пенсійне забезпечення" та ст.50 ЗУ «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування".

Нагадаємо, до однієї з пенсіонерок, яка за збігом є представницею однієї з політичних сил, було застосовано санкції - стягнення фактичної переплати пенсії через її працевлаштування, яке спричинило цю переплату.

Працевлаштовувалась пенсіонерка на роботу в дільничну комісію у далекому січні 2010 року - саме тоді, коли Дніпропетровщина разом з іншими східними регіонами жваво підтримала теперішнього Президента Віктора Януковича. Саме того, який за рік правління запровадив пенсійну реформу, згідно з якою тепер з бідних пенсіонерів видирають зароблені на виборах майже два роки тому гроші.

Але це лірика. На ділі ж працівники Пенсійного фонду в Орджонікідзе провели роз'яснювальну роботу, після чого пенсіонерка власноруч написала заяву про згоду стягнення з її пенсії 8% у рахунок погашення суми переплати. Коли ж увечері рідні та знайомі пояснили потерпілій, що цього можна було не робити, вона спробувала відкликати свою заяву, внаслідок чого стався конфлікт, описаний у попередньому матеріалі.

Редакція "Дніпрограду" вибачається перед працівниками відділення Пенсійного фонду в місті Орджонікідзе. Ми не думали ставити під сумнів ділову репутацію людей, які не за великі гроші обслуговують нашу державу у її боротьбі з тими, хто цій державі віддав 30-40, а то й 50 років сумлінної праці.

Водночас вважаю за потрібне зауважити, що в ході службового розслідування Дніпрограду так і не вдалося з'ясувати, на підставі якого закону чи підзаконного акту гроші, отримані за роботу у виборчій комісії, з яких вже сплачені податки та страхові внески до ПФУ, підлягають поверненню. Адже, за розрахунками пенсійників, виходить, що люди в комісіях працювали собі в збиток. На диво, у Дніпропетровську подібних випадків стягнень поки що не спостерігається.

На разі справа нанесення тілесних ушкоджень літній людині знаходиться на розгляді в Орджонікідзенському РВ міліції, а розслідування дій чиновників займається районна прокуратура.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...
Ну, ось і прийшов місяць-вересень, з якого традиційно починається навчальний рік у школярів та студентів. Цього року перше вересня можна було б назвати особливим. Як-не-як влітку вступив в дію закон п...