App Store Google Play

Дніпропетровщина – головний експортер наукових талантів

22.09.2011 09:54
37 найкращих молодих вчених Дніпропетровщини поїдуть навчатися у провідні вищі навчальні заклади світу за державні кошти. Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровської облдержадміністрації.

Серед 140 обраних кандидатів від України на навчання та стажування за кордоном - 37 дніпропетровських студентів, аспірантів, науково-педагогічних працівників, які за державні кошти поїдуть навчатись та проходити стажування у вищих навчальних закладах світу. Вони пройшли відбір першого відповідного всеукраїнського конкурсу, проведеного Міністерством освіти, науки, молоді і спорту України.

У порівнянні з іншими регіонами Дніпропетровщина посідає перше місце за кількістю переможців конкурсу. Серед кандидатів, відібраних з  Дніпропетровщини, - 13 студентів, 11 аспірантів та 13 науково-педагогічних працівників.

Загалом для участі у конкурсі вищими навчальними закладами України було подано більше 500 кандидатур. Наразі 142 з них вибороли право навчатися та проходити стажування за кордоном. Серед 37-ми представників вищих навчальних закладів Дніпропетровщини, які вибороли право на отримання освіти за кордоном за рахунок бюджетних коштів, зокрема, представники Національного гірничого університету, Дніпропетровського національного університету імені О. Гончара, Українського державного хіміко-технологічного університету, Національної металургійної академії України і Придніпровської державної академії будівництва та архітектури.

«Президент Віктор Федорович Янукович 2011 рік оголосив «Роком освіти та інформаційних технологій». Уперше за двадцять років існування незалежної України кошти на програму стажування українських студентів та аспірантів за кордоном закладені в державному бюджеті», -  зазначив губернатор Олександр Вілкул.

Марія Пустова зазначила, що у рамках регіонального проекту «Молодіжна наука» у минулому році 10 молодих вчених області отримали гранти від 50 тис до 70 тис грн., а 12 молодих вчених отримали потужні ноутбуки. В цьому році фінансування конкурсів збільшено з 760 до 830 тис грн. У 2012 році буде виділено на цей проект понад 1 млн. грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Часом мені здається, що в нас все нормально. Працюють крамниці, кінотеатри крутять фільми від Marvel, по телебаченню показують комедійні шоу і все це видається таким буденним, таким спокійним, наче ні...
Не вміє з народом влада наша говорити. От як розучилась це за царя, так і не навчилась. Того, що дуже вумні, а потім дивуються; як же ж так сталося, що то революція яка, то на виборах прокотять... А в...
Максим Мірошниченко

Чому історія нічому не вчить

В ранній юності мене дуже дивували тонни книг і документальних фільмів про Распутіна. Тепер, коли я бачу шествіє якутського шамана по Сибіру, все стає на свої місця. Ти просто звичайний, наївний і чис...
Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...