App Store Google Play

Міськрада сама себе «здала»

21.09.2011 18:36
Міська рада сама ледь не підписалася у тому, що рішення про підвищення тарифів на послуги ЖКГ - незаконне, вважає координатор ГРАДу Василь Сухов. Такого висновку він дійшов, отримавши відповіді на свій інформаційний запит щодо проведення громадських слухань з обговорення нових тарифів на послуги ЖКГ.

Як зазначає Василь Сухов, він звернувся до міськради, аби отримати копії відповідних протоколів, оскільки виникли підозри про наявність порушень під час проведення громадських слухань. З міської ради координатору ГРАДу надійшла відповідь, де зазначено: «...у місті з 10.05.11 по 08.06.11 було проведено 6037 громадських слухань, тому збір протоколів потребує додаткового часу». Про це у листі ідеться з метою мотивувати довший строк обробки запиту.

«Я розцінюю це як інформацію про те, що у виконкомі досі немає всіх протоколів проведених громадських слухань. Тоді на підставі чого виконкомом прийняте рішення 13 липня про затвердження нових тарифів? В цьому випадку рішення не є законним», - наголосив Василь Сухов.

Він також зауважив, що за інформацією, яка надходила від городян та з самої міськради, слухання проводилися поза межами затвердженого терміну, відведеного на ці заходи - тобто вже після 8 червня, що також є порушенням порядку проведення громадських слухань.

«Наразі ми збираємо інформацію від мешканців будинків, які не мали змоги взяти участь у громадських слуханнях, щоби обґрунтувати незаконність підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги», - повідомив Василь Сухов і закликав городян долучатися до надання таких відомостей.

Як раніше повідомляв Дніпроград, Василь Сухов заявляв про підстави вважати громадські слухання по обговоренню нових тарифів сфальсифікованими. Координатор ГРАДу також звертався до прокуратури через ненадання міськими чиновниками у передбачений законом строк інформації про ці слухання. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Часом мені здається, що в нас все нормально. Працюють крамниці, кінотеатри крутять фільми від Marvel, по телебаченню показують комедійні шоу і все це видається таким буденним, таким спокійним, наче ні...
Не вміє з народом влада наша говорити. От як розучилась це за царя, так і не навчилась. Того, що дуже вумні, а потім дивуються; як же ж так сталося, що то революція яка, то на виборах прокотять... А в...
Максим Мірошниченко

Чому історія нічому не вчить

В ранній юності мене дуже дивували тонни книг і документальних фільмів про Распутіна. Тепер, коли я бачу шествіє якутського шамана по Сибіру, все стає на свої місця. Ти просто звичайний, наївний і чис...
Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...