App Store Google Play

Вілкул змусив найбрудніше підприємство міста очиститися?

20.09.2011 10:25
Голова облдержадміністрації Олександр Вілкул у рамках перевірки виконання Регіональної екологічної програми підприємствами області, які найбільше забруднюють довкілля, провів виїзну робочу нараду на Придніпровській ТЕС. Про це повідомила прес-служба Дніпропетровської облдержадміністрації.

На Придніпровську ТЕС, яка входить до складу ПАТ «Дніпроенерго», припадає більше половини шкідливих викидів підприємств Дніпропетровська. Наразі на підприємстві відбувається реконструкція електрофільтрів на енергоблоці № 11.

У нараді взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації Вячеслав Задорожний, міський голова Дніпропетровська Іван Куліченко, генеральний директор ПАО «Дніпроенерго» Роман Сердюков, директор Придніпровської ТЕС Юрій Пересипкін, начальники профільних управлінь облдержадміністрації.

Придніпровська теплоелектростанція входить до складу 25 підприємств - найбільших забруднювачів області, щодо яких діє регіональна Програма поліпшення екологічного стану зі зменшення шкідливих викидів у довкілля. Проектом реконструкції енергоблоку №11 передбачено будівництво нових та відновлення працездатності старих електрофільтрів та їх уведення в експлуатацію без призупинення роботи енергоблоку.

Таке переоснащення дозволить знизити викиди твердих речовин в атмосферу з 1000 до 50 мг/м3, а пилу - на 3 тис тонн на рік. Це буде складати зниження викидів по станції в цілому на 25%. Крім того, зазначені заходи дозволять зменшити витрати електроенергії на власні потреби ТЕС. Загальна вартість реконструкції - 65,85 млн грн.

Наразі в реконструкції задіяні 2 крани та 80 робітників, які працюють у 2 зміни, готовність об'єкту становить 43%.

«Завдяки реконструкції електрофільтрів Придніпровська ТЕС вже з 2012 року зменшить шкідливі викиди в атмосферу на 25%. Це відчутно позначиться на покращенні екології в Дніпропетровську й області, адже на Придніпровську ТЕС припадає більша половина викидів підприємств Дніпропетровська», - зазначив голова облдержадміністрації Олександр Вілкул.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...
Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...