App Store Google Play

Україна відкотилася в часі - аби як у Москви

20.09.2011 15:19
Верховна Рада ухвалила постанову "Про зміну порядку обчислення часу на території України".

Даною постановою передбачено установити з 27 березня 2011 року на території України час другого часового поясу з додаванням однієї години.

Також цією постановою визнано такими, що втратили чинність постанову ВР та постанову Української РСР щодо переходу на літній час. Таким чином, в Україні скасували перехід на зимовий час.

Таким чином постановою відмінено щорічне переведення годинників на зимовий та літній час. За дану постанову голосували фракції та групи, які входять до парламентської більшості.

Нагадаємо, на початку червня 2011 року президент Російської Федерації Дмитро Мєдвєдєв підписав указ про скасування зимового часу у Росії. Про скасування переведення годинників Мєдвєдєв оголосив ще в лютому.

В Україні проект постанови щодо відміни переходу на зимовий та літній час був поданий у Верховну раду на початку квітня.

Коментуючи прийняте рішення, віце-спікер Микола Томенко зауважив, що його економічні наслідки будуть катастрофічними. Лише за необхідність освітлювати свої помешкання зайву годину через невідповідність свтлового та робочого дня за рік населення України сплатить електропостачальникам зайвих 11,2 мільярди гривень.

Експерти сходяться на думці, що нововведення з економічної точки зору вигідне лише власникам енергогенеруючих компаній, більшість яких в Україні належать олігархам Ринату Ахметову, Ігорю Коломойському та Костянтину Григоришину.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...
Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...