App Store Google Play

Бура пляма на Дніпрі змусила Пінчука розкошелитися?

20.09.2011 14:01
Голова облдержадміністрації Олександр Вілкул перевірив хід будівництва системи зворотного водопостачання та очисних споруд на ВАТ «Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод».

«Обласна влада системно підходить до припинення забруднених скидів у річку Дніпро в межах міста Дніпропетровськ», - сказав Олександр Вілкул. Зокрема, зазначив губернатор, торік було введено в експлуатацію каналізаційну насосну станцію на вулиці Кольській у Придніпровську, а цьогоріч каналізаційну станцію на вулиці Маршала Малиновського. Таким чином, у межах Дніпропетровська було на 70% зменшено скидання неочищених стоків до річки Дніпро.

«Процес покращення екології басейну Дніпра продовжується. Нова система зворотного водопостачання Нижньодніпровського трубопрокатного заводу дозволить підприємству повністю припинити скиди до Дніпра забруднених стоків. А це 3,5 мільйони кубометрів на рік», - зазначив губернатор. Завершити будівництво системи зворотного водопостачання завод планує вже до кінця цього року.

Про хід будівництва губернатору доповів виконувач обов'язків голови правління ВАТ «Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод» Георгій Польський. Будівництво системи розпочалося в лютому цього року й буде завершено в грудні. Наразі стан готовності становить 65%. Вартість проекту - 24 млн грн.

Виробничі завдання проекту - зменшення забору води з річки Дніпро з 10,8 млн м куб до 7,3 млн м куб на рік та зниження скиду забруднених стічних вод у річку Дніпро з 5,8 млн м куб на рік до 2,3 млн м куб на рік за рахунок 3,5 млн м куб на рік очищеної води з наступним поверненням до зворотного циклу ВАТ «Інтерпайп НТЗ».

Реалізація проекту поліпшить питне водопостачання на водозаборі відокремленого структурного підприємства «Будівельно-монтажне експлуатаційне управління «Нижньодніпровськ-вузол» ДП «Придніпровська залізниця», яке забезпечує питною водою міста Дніпропетровськ та Новомосковськ.

Нагадаємо, 11 липня з стічного колектору, що належить ВАТ "Інтерпайп-НТЗ" у Дніпро вилилися кількасот тон забруднюючих речовин. Дослідження експертної комісії міської ради та МНС так і не дали відповіді, хто саме був винуватцем екологічної катастрофи.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...
Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...