App Store Google Play

Покращення життя вже сьогодні: Куліченко замінить собі ліфти

19.09.2011 10:06
 

КП «Міське управління справами» Дніпропетровської Міськради за результатами тендеру 8 вересня уклало угоду з ТОВ «Багатопрофільна корпорація «Січеслав» на заміну чотирьох пасажирських ліфтів в адміністративній будівлі за адресою проспект Карла Маркса, 75 в Дніпропетровську. Вартість угоди склала 2,48 млн грн. Про це повідомляє видання "наші гроші" з посиланням на "Вісник державних закупівель".

За вказаною адресою знаходиться адміністративна будівля Дніпропетровської міськради, яку очолює Іван Куличенко.

Проектом передбачено повний демонтаж обладнання ліфтів без консервації і пакування, винос обладнання на господарський майданчик установи, поставка обладнання, монтаж нового обладнання в існуючу шахту та машинне приміщення без істотних змін в будівельних конструкціях, пуско-налагоджувальні роботи ліфтів та здача їх в експлуатацію.

Засновником ТОВ «Багатопрофільна корпорація «Січеслав» є Олександр Михлик.

Водночас, за результатами проведених Держгірпромнаглядом перевірок, стан ліфтового господарства у місті є вкрай незадовільним.

Наприкінці 2007 року в експлуатацію було введено вісім новеньких ліфтів, власникам яких є житлово-комунальні організації, в 2008 році запустили лише один ліфт, в 2009 робота з заміни ліфтів не здійснювалась взагалі, а торік було замінено лише три підйомника.

В серпні відомство навіть направило звернення до Дніпропетровської міськради з вимогою вжити дієвих заходів для виконання регіональної програми модернізації, ремонту та заміни ліфтів, котрі експлуатуються в житлово-комунальному фонді міста.

Втім, як бачимо, реакція на звернення Держгірпромнагляду виявилась традиційною для влади: покращувати життя вони починають з себе.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Часом мені здається, що в нас все нормально. Працюють крамниці, кінотеатри крутять фільми від Marvel, по телебаченню показують комедійні шоу і все це видається таким буденним, таким спокійним, наче ні...
Не вміє з народом влада наша говорити. От як розучилась це за царя, так і не навчилась. Того, що дуже вумні, а потім дивуються; як же ж так сталося, що то революція яка, то на виборах прокотять... А в...
Максим Мірошниченко

Чому історія нічому не вчить

В ранній юності мене дуже дивували тонни книг і документальних фільмів про Распутіна. Тепер, коли я бачу шествіє якутського шамана по Сибіру, все стає на свої місця. Ти просто звичайний, наївний і чис...
Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...