App Store Google Play

Іван Ступак пішов у депутати через школи

15.09.2011 13:18

Поки народні депутати у Верховній Раді разом з Президентом Януковичем все вирішують, яким же має бути Закон про вибори тих-таки народних депутатів у вересні 2012 року, один пересічний полковник міліції з Дніпропетровська уже розпочав власну виборчу кампанію.

Звичайно, заступника голови Дніпропетровської обласної адміністрації, найвідомішого в області «силовика», навряд чи можна назвати пересічним полковником. Але зухвалість, з якою Іван Іванович почав «обробляти» електоральне поле, вражає, навіть з огляду на те, що він є головою міської організації Партії регіонів.

Спочатку скромний чиновник бюджетним коштом заставив центральну частину міста бігбордами з своїм обличчям і привітаннями дніпрян з Днем Незалежності. Порив привітань «всього лише одного із заступників» губернатора виявився активнішим, ніж у міського голови Куліченка й голови облради Удода. Вразила й зона покриття - Бабушкінський і Жовтневий райони Дніпропетровська.
Початок же навчального року школярам згаданих районів приніс нову радісну звістку - на дошках оголошень у кожному класі, замість розкладу занять і поруч з навчальним поланом діти, вчителі й батьки мають «щастя» спозирати світлий лик пана полковника, його нещирі слова вітання з Днем знань та «заповіти старшого брата» майбутній підростаючій зміні.

Здавалося б українські діти, які звикли портретів проффесора Віктора Федоровича, мали б звикнути до дивних «іконок» на почесних дошках, але поява маловідомого чиновника в кожному класі викликала неабияке здивування. Однак, географія розповсюдження і вибірковість пана Ступака щодо своїх «підростаючих нащадків» наштовхує на доволі просте пояснення: Іван Іванович вирішив розпочати свою виборчу кампанію більш ніж за рік до виборів. Більш того, він точно знає, що вибори будуть на мажоритарній основі (інакше навіщо являти світу свій образ замість абстрактної відписочки «партія регіонів»?). А ще - він точно знає, що піде мажоритарником по Бабушкінському району, інакше чому школи в ньому буквально обклеєні великими й маленькими зображеннями чиновника, а за 200 метрів у школі Кіровського району - ні слуху, ні духу?

Хотілося б нагадати шановному чиновнику, що використання дітей не тільки у виборчих технологіях, а й у рекламі - суперечить законам України. І навіть якщо нового закону про вибори ще немає, у всіх попередніх його версіях ця норма присутня. Тож, Іване Івановичу, виконуйте свою роботу на службі громаді міста й області, а люди самі розберуться, хто їм потрібен у Верховній раді.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Часом мені здається, що в нас все нормально. Працюють крамниці, кінотеатри крутять фільми від Marvel, по телебаченню показують комедійні шоу і все це видається таким буденним, таким спокійним, наче ні...
Не вміє з народом влада наша говорити. От як розучилась це за царя, так і не навчилась. Того, що дуже вумні, а потім дивуються; як же ж так сталося, що то революція яка, то на виборах прокотять... А в...
Максим Мірошниченко

Чому історія нічому не вчить

В ранній юності мене дуже дивували тонни книг і документальних фільмів про Распутіна. Тепер, коли я бачу шествіє якутського шамана по Сибіру, все стає на свої місця. Ти просто звичайний, наївний і чис...
Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...