App Store Google Play

До Дніпропетровська приїде... Львів

13.09.2011 17:05
Цього року у Харкові, Одесі та Дніпропетровську пройдуть дні промоції Львова. Стартують вони 16-17 вересня у Харкові. Таким чином Львів розпочинає масштабну кампанію своєї презентації у інших містах України, від якої очікує зміцнення зв'язків з іншими містами та покращення розвитку туризму, - повідомляє zaxid.net.

Сьогодні на прес-конференції заступник міського голови Львова з гуманітарних питань Василь Косів розповів: «Україна - велика держава, у неї найбільша територія в Європі, але ми маємо дуже велику розірваність. Львів'яни постійно спілкуються з поляками, німцями, австрійцями, французами, мають багато відряджень... З Харкова ж кілька годин поїздом, і ти в Москві. Москва - великий потужний мегаполіс. Київ в цьому сенсі надто слабкий, щоб країну об'єднувати, давати такі проекти, які б працювали на інтеграцію, наприклад, як це було в Німеччині після її об'єднання».


«Дай Бог, щоб львів'яни могли нормально їздити вчитись до Харкова, і навпаки... Це великий потенціал, фундамент, якого немає. Ніякі книги та телебачення не допоможуть, якщо люди не відчувають», - сказав чиновник і додав, що читатиме у межах Днів Львова у Харкові лекцію про Львів, туризм тощо харківським студентам.


Косів також зазначив, що закордоном така промоція є гарною практикою, а, для прикладу, польський Вроцлав рекламує себе не лише в містах Польщі, але й в Україні.


Отож, Дні Львова у Харкові пройдуть 16-17 вересня, у Одесі - 7-8 жовтня, а у листопаді - у Дніпропетровську.


Галина Малець, керівник відділу промоції міста Львівської міської ради, розповіла, що програма Днів Львова у Харкові дуже насичена. Серед іншого, харків'янам розповідатимуть про розвиток туризму та ІТ у Львові, а також представлять культурну програму, зокрема, вуличну виставу львівського театру «Воскресіння» на головній площі міста, презентують книги про Львів у книгарні «Є». Також Львів подарує міні-бібліотеку книг про місто Лева Харківській гімназії. «Ми їдемо ламати стереотипи», - додала вона.


Також Львів подарує Харкову одного зі своїх розмальованих левів - лева №8 - «Той, що хоче спати, або піжама по-львівськи». Галина Малець розповіла, що 2012 року Львів планує активно проводити свою промоцію у ще шести містах країни, це, здебільшого, міста Сходу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...