App Store Google Play

В українських учнів досі немає підручників

09.09.2011 14:48
Учні українських шкіл забезпечені підручниками на 50 до 90% залежно від регіону. Про це заявив депутат В'ячеслав Кириленко, - пише "Українська правда".

Кириленко також звернувся з депутатським запитом до прем'єр-міністра Миколи Азарова про незадовільну роботу Дмитра Табачника на посаді міністра освіти, молоді та спорту.

"До 1 вересня на місця не надійшли усі позиції підручників, а ті що надійшли, є не в повному обсязі. В залежності від регіону України рівень забезпечення підручниками становить від 50 до 90%", - йдеться у запиті.

На переконання В'ячеслава Кириленка, це свідчить про вкрай незадовільну організацію міністерством освіти підготовки, друку, розподілу та доставки на місця підручників. А це не дозволить вчасно розпочати навчальний процес у школах.

"Ця ситуація один в один нагадує минулорічну історію, - коментує В'ячеслав Кириленко. - Уже другий рік поспіль через непрофесійність Табачника діти не забезпечені книжками".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що станом на початок 2011-2012 навчального року загальноосвiтнi школи Україна забезпеченi пiдручниками на 60-80%.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...