App Store Google Play

В українських учнів досі немає підручників

09.09.2011 14:48
Учні українських шкіл забезпечені підручниками на 50 до 90% залежно від регіону. Про це заявив депутат В'ячеслав Кириленко, - пише "Українська правда".

Кириленко також звернувся з депутатським запитом до прем'єр-міністра Миколи Азарова про незадовільну роботу Дмитра Табачника на посаді міністра освіти, молоді та спорту.

"До 1 вересня на місця не надійшли усі позиції підручників, а ті що надійшли, є не в повному обсязі. В залежності від регіону України рівень забезпечення підручниками становить від 50 до 90%", - йдеться у запиті.

На переконання В'ячеслава Кириленка, це свідчить про вкрай незадовільну організацію міністерством освіти підготовки, друку, розподілу та доставки на місця підручників. А це не дозволить вчасно розпочати навчальний процес у школах.

"Ця ситуація один в один нагадує минулорічну історію, - коментує В'ячеслав Кириленко. - Уже другий рік поспіль через непрофесійність Табачника діти не забезпечені книжками".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що станом на початок 2011-2012 навчального року загальноосвiтнi школи Україна забезпеченi пiдручниками на 60-80%.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Часом мені здається, що в нас все нормально. Працюють крамниці, кінотеатри крутять фільми від Marvel, по телебаченню показують комедійні шоу і все це видається таким буденним, таким спокійним, наче ні...
Не вміє з народом влада наша говорити. От як розучилась це за царя, так і не навчилась. Того, що дуже вумні, а потім дивуються; як же ж так сталося, що то революція яка, то на виборах прокотять... А в...
Максим Мірошниченко

Чому історія нічому не вчить

В ранній юності мене дуже дивували тонни книг і документальних фільмів про Распутіна. Тепер, коли я бачу шествіє якутського шамана по Сибіру, все стає на свої місця. Ти просто звичайний, наївний і чис...
Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...