App Store Google Play

Олійник звинуватив Росію у підривній діяльності

09.09.2011 09:22

"Російська Федерація запустила потужну політтехнологічну кампанію в південно-східних областях України з метою дискредитації та зниження рейтингу Партії регіонів і президента Віктора Януковича," - саме так висловився в ефірі «Радіо-Ера» народний депутат, лідер партії «Україна Майбутнього» Святослав Олійник.

«Росія відверто почала дуже потужну і жорстку експансію на південно-східних територіях України. Це виглядає наступним чином - закидаються досить масовані ідеологічні та технологічні десанти, які активізують маргінальні верстви населення - ядро електоральної підтримки Партії регіонів - проти Віктора Януковича персонально», - сказав депутат.

За його інформацією, ця кампанія розгортається в основному на території Харківської, Донецької, Луганської областей і в Криму. «Там триває конкретна агітація представників Росії проти Партії регіонів і Януковича і за Путіна. Це набагато складніше, ніж нам здається. Це великий геополітичний процес», - додав лідер УМ.

Як зазначив Олійник, Росія веде підривну діяльність з активізації серед населення сусідніх держав, в даному випадку - України, рухів на користь відновлення Радянського союзу.

Депутат пов'язує це також із якимись невідомими широкому колу політиків особливостями переговорів щодо газу та іншими економічними питаннями між Росією та Україною.

«В одному Дніпропетровську 60 громадських організацій, у тому числі ветеранів війни, дітей війни, підписалися під меморандумом на підтримку Путіна проти Януковича. Це факт, це сталося в п'ятницю в Будинку профспілок у Дніпропетровську», - додав політик.

Олійник також наголосив, що коли Росія запускала різні політичні технології після конфлікту з Грузією, то рейтинг президента Михайла Саакашвілі сягав 60-70%, в той час коли найвищий рейтинг Януковича - це 15% в 3-4 східних областях.

«Це означає, що українській владі необхідно терміново шукати підтримку в центральних і західних областях країни, що вимагає радикальної зміни принципів і методів роботи. В іншому випадку Янукович може повторити долю Горбачова, який залишився президентом без держави», - сказав Олійник.

Залишилось незрозумілим, чи бажає пан Олійник успіху Віктору Федоровичу в пошуку будь-якої електоральної підтримки, чи зловтішається, адже ще нещодавно був його послідовним й наполегливим опонентом, двічі обираючись до Верховної Ради під прапорами Юлії Тимошенко.

Дещо здивувати пересічного читача можуть закиди Святослава Васильовича на адресу "старшого брата", який втілює для народного депутата історичну, суспільну та релігійну єдність панславізма. Адже ще нещодавно, голосуючи за фактичний дарунок українських земель російському чорноморському флоту, пан Олійник стверджував, що Росія - це наше все.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...