App Store Google Play

Черкаські виші потоваришували з Національним гірничим університетом

09.09.2011 08:55

8 вересня було підписано ряд угод про організацію спільних наукових проектів між вищими навчальними закладами Черкащини, зокрема Черкаським національним університетом ім. Богдана Хмельницького, Уманським державним педагогічним університетом ім. Павла Тичини, Черкаським державним технологічним університетом та Національним гірничим університетом.

Про це повідомляє Черкаський "Прес-центр" з посиланням на прес-службу Черкаської обласної державної адміністрації.

Співпраця передбачає декілька основних засад, зокрема обмін педагогічним та технічним досвідом, проведення спільної конференції щодо ефективного впровадження "Болонського процесу", ліцензування та акредитація вищих учбових закладів, спільний розвиток інноваційних структур, а також співпраця в сфері екології, зокрема впровадження інженерного захисту оточуючого середовища й розробка новітніх методів переробки відходів. Ці угоди також передбачають широку співпрацю між науковими центрами та структурними підрозділами університетів, а також обмін студентами як у науковій, так і в творчій сферах діяльності.

Напередодні, під патронатом Черкаської облдержадміністрації, відбулося засідання круглого столу, в ході якого гості з Дніпропетровська представили черкаським колегам низку інноваційних проектів, що на сьогодні активно впроваджуються у вугільній промисловості, проте в майбутньому можуть приносити користь нашій області, адже Черкащина має родовища бурого вугілля - Козацьке, Рижанівське, Юрківське у Звенигородському районі, Новоселицьке, Мокрокалигірське у Катеринопільському, Тарнавське у Монастирищенському районах.

Гості представили також один із останніх напрямків діяльності - космічний дистанційний агромоніторинг, який дає можливість проводити оперативну класифікацію місцевості по типу агрокультур, ґрунтів, а також відстежувати яружно-балочні структури та можливі паводки.

"Зустріч пройшла результативно, внесено цікаві проекти і пропозиції, підписано взаємовигідні угоди. Проте ці договори є лише умовою, наступними кроками співпраці є розробка конкретної програми дій по спільних пунктах", - підкреслив ректор Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького Анатолій Кузьмінський.

Ініціював це співробітництво голова Черкаської облдержадміністрації, Герой України Сергій Тулуб, який переконаний, що подібна співпраця стане цінним досвідом для всіх учасників.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Часом мені здається, що в нас все нормально. Працюють крамниці, кінотеатри крутять фільми від Marvel, по телебаченню показують комедійні шоу і все це видається таким буденним, таким спокійним, наче ні...
Не вміє з народом влада наша говорити. От як розучилась це за царя, так і не навчилась. Того, що дуже вумні, а потім дивуються; як же ж так сталося, що то революція яка, то на виборах прокотять... А в...
Максим Мірошниченко

Чому історія нічому не вчить

В ранній юності мене дуже дивували тонни книг і документальних фільмів про Распутіна. Тепер, коли я бачу шествіє якутського шамана по Сибіру, все стає на свої місця. Ти просто звичайний, наївний і чис...
Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...