App Store Google Play

Дніпропетровський "мажор" цькує родину через прохання переставити авто

08.09.2011 12:50
Дніпропетровська родина з чотирьох осіб (чоловік, дружина та двоє дітей) живуть під страхом фізичної розправи. Саме таке покарання пообіцяла їм група невідомих, з якими у глави сімейства стався конфлікт на одній з парковок міста. Про це повідомляє голова громадської організації "Український рух проти імміграції" Ярослав Дунаєв.

Проблеми у Ольги та Олександра Соболевих почалися 23 серпня.

- Мій чоловік (регіональний представник фірми-вантажоперевізника) попросив водія іномарки прибрати машину з проїзду. Той обурився і зав'язалась сутичка. Потім незнайомець повідомив, що він є дуже поважною в Дніпропетровську людиною і тепер на мого чоловіка чекають неабиякі проблеми, - розповідає Ольга.

Вже 26 серпня в дворі їх будинку група чоловіків спортивної статури стала гамселити авто Соболевих.

- Спрацювала сигналізація, чоловік вийшов у двір. Незнайомці накинулись на нього і намагалися відвезти кудись "на розмову". Потім повідомили, що розправляться з усією нашою родиною і зникли, - згадує Соболев і додає, що коли наступного дня побачив в дворі авто незнайомців, одразу зателефонував до міліції. За якийсь час потому  в двері їх квартири подзвонив міліціонер.

- Ми відчинили співробітнику міліції, але до квартири увірвались ті самі бандити і почали бити мене й чоловіка. Того ж дня ми звернулись до кіровського  райвідділу міліції, але нам відповіли, що це - НП і не тягне на кримінальну справу, - говорить Ольга.

А 1 вересня перетворилось для родини Соболевих на справжній кошмар. Ольга з Олександром збирали до школи дітей - син йшов в перший клас, а донька - до початкової школи. Щойно сім'я спустилась в двір до свого авто, як влетіла знайома вже срібляста БМВ. З неї вискочили четверо чоловіків в темних окулярах з пістолетами в руках.

- Мене з дітьми тримали на прицілі, а чоловіка гамселили руків'ям пістолета по голові. Один з нападників хотів надягнути на руки Саші наручники, але на шум вибігли сусіди - відтак нападники застрибнули в авто і втекли, - згадує Ольга і додає, що чоловік з черепно-мозковою травмою потрапив до лікарні, а вона з дітьми зачинилась в квартирі і боїться вийти на двір.

Постраждалі змушені скликати до обласного МВС, де вони безуспішно намагаються знайти захист, журналістів. Жодних просувань у справі немає.

Як з'ясувалось, основним ініціатором цькування дніпропетровської родини є Фі..єв Євген Давидович, 1985 року народження. Мажор. Тато бізнесмен-будівельник, допомагає синку. Родина має потужне лоббі в силових структурах, оскільки хуліган досі не затриманий, хоча він і не переховується. Примітно, що мажорська зграя вже побувала в райвідділу і дала свідчення, втім почуваються абсолютно безкарними і навіть не приховували ані своїх облич, ані номерів свого авто (транзитні СО2050).

 UAINFO

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...