App Store Google Play

У Дніпропетровську вийшло перше видання про українських миротворців

06.09.2011 11:14
Міністерство оборони презентувало в Дніпропетровську перше тематичне видання «України миротворці» про участь українських військовослужбовців у миротворчих операціях по всьому світові. Про це повідомили в Регіональному медіа-центрі Міноборони України, за ініціативи якого відбулася презентація.

Керівник Регіонального медіа-центру Міноборони підполковник Олександр Колесник зазначив, що презентація журналу «України миротворці» є знаковою подією.

«Символічно, що цей захід відбувається у Дніпропетровську, адже саме на Дніпропетровщині, у селищі Гвардійське, був сформований 240-й окремий спеціальний батальйон, на базі якого проходили підготовку перші миротворці незалежної України, які згодом пройшли «бойове хрещення» на території колишньої Югославії під прапором ООН», - сказав Олександр Колесник.

За словами офіцера, у виданні у популярній формі, з використанням фотографій військових журналістів розказується про історію участі Збройних Сил України у миротворчих операціях, хронологію розвитку військових конфліктів, основні засоби, які використовувалися у «гарячих» точках.

Профінансувало видання частково військове відомство, а частково - ті, хто сам брав участь у миротворчих операціях.

Загалом видання спрямоване на молодь, яка цікавиться сучасною історією держави. Його передадуть у дарунок навчальним закладам і бібліотекам по всій Україні.

За даними Міноборони, участь України у миротворчих операціях розпочалась у 1992 році. Відтоді 37 тисяч військовослужбовців Збройних Сил взяли участь у міжнародних миротворчих операціях, 50 із них - загинули.

Радіо Свобода

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...