App Store Google Play

У Дніпропетровську вийшло перше видання про українських миротворців

06.09.2011 11:14
Міністерство оборони презентувало в Дніпропетровську перше тематичне видання «України миротворці» про участь українських військовослужбовців у миротворчих операціях по всьому світові. Про це повідомили в Регіональному медіа-центрі Міноборони України, за ініціативи якого відбулася презентація.

Керівник Регіонального медіа-центру Міноборони підполковник Олександр Колесник зазначив, що презентація журналу «України миротворці» є знаковою подією.

«Символічно, що цей захід відбувається у Дніпропетровську, адже саме на Дніпропетровщині, у селищі Гвардійське, був сформований 240-й окремий спеціальний батальйон, на базі якого проходили підготовку перші миротворці незалежної України, які згодом пройшли «бойове хрещення» на території колишньої Югославії під прапором ООН», - сказав Олександр Колесник.

За словами офіцера, у виданні у популярній формі, з використанням фотографій військових журналістів розказується про історію участі Збройних Сил України у миротворчих операціях, хронологію розвитку військових конфліктів, основні засоби, які використовувалися у «гарячих» точках.

Профінансувало видання частково військове відомство, а частково - ті, хто сам брав участь у миротворчих операціях.

Загалом видання спрямоване на молодь, яка цікавиться сучасною історією держави. Його передадуть у дарунок навчальним закладам і бібліотекам по всій Україні.

За даними Міноборони, участь України у миротворчих операціях розпочалась у 1992 році. Відтоді 37 тисяч військовослужбовців Збройних Сил взяли участь у міжнародних миротворчих операціях, 50 із них - загинули.

Радіо Свобода

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...