App Store Google Play

У Дніпропетровську вийшло перше видання про українських миротворців

06.09.2011 11:14
Міністерство оборони презентувало в Дніпропетровську перше тематичне видання «України миротворці» про участь українських військовослужбовців у миротворчих операціях по всьому світові. Про це повідомили в Регіональному медіа-центрі Міноборони України, за ініціативи якого відбулася презентація.

Керівник Регіонального медіа-центру Міноборони підполковник Олександр Колесник зазначив, що презентація журналу «України миротворці» є знаковою подією.

«Символічно, що цей захід відбувається у Дніпропетровську, адже саме на Дніпропетровщині, у селищі Гвардійське, був сформований 240-й окремий спеціальний батальйон, на базі якого проходили підготовку перші миротворці незалежної України, які згодом пройшли «бойове хрещення» на території колишньої Югославії під прапором ООН», - сказав Олександр Колесник.

За словами офіцера, у виданні у популярній формі, з використанням фотографій військових журналістів розказується про історію участі Збройних Сил України у миротворчих операціях, хронологію розвитку військових конфліктів, основні засоби, які використовувалися у «гарячих» точках.

Профінансувало видання частково військове відомство, а частково - ті, хто сам брав участь у миротворчих операціях.

Загалом видання спрямоване на молодь, яка цікавиться сучасною історією держави. Його передадуть у дарунок навчальним закладам і бібліотекам по всій Україні.

За даними Міноборони, участь України у миротворчих операціях розпочалась у 1992 році. Відтоді 37 тисяч військовослужбовців Збройних Сил взяли участь у міжнародних миротворчих операціях, 50 із них - загинули.

Радіо Свобода

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...
Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...