App Store Google Play

Опитування: збільшення прохідного бар'єру не сприятиме ефективній роботі

06.09.2011 17:32

Збільшення прохідного бар'єру для партій, які хочуть потрапити до Верховної Ради, не є принциповим. Недоліки в роботі Парламенту не пов'язані з рівнем прохідного бар'єру. Таку думку висловили дніпропетровці під час проведеного АБ"Система" опитування.

Так, за збільшення прохідного бар'єру висловились 24,1% респондентів, водночас 19,1% проти підняття планки.

Більшість опитаних - 32,2% - впевнені, що збільшення, або збереження прохідного бар'єру не вплинуть на ефективність роботи парламенту. 24,6% громадян заявили, що їм важно відповісти на це питання.

Попри те, що деякі дніпропетровці вважають, що зі збільшенням прохідного бар'єру зменшиться безлад та торгівля, які часто-густо мають місце з боку дрібних партій, інші переконані, що збільшення бар'єру може призвести до узурпації влади та до того, що думка малої кількості виборців не буде почута.

Водночас, більшість опитаних впевнені, що в парламенті депутати вирішують власні питання і легко домовляються про свої інтереси, тож прохідний бар'єр не має жодного значення.

Опитування проводилось 1-2 вересня по виборчих округах Дніпропетровська. Загалом було опитано 1050 респондентів віком від 18 років.

Нагадаємо, що обираючи між пропорційною та мажоритарною системами виборів, понад 48% дніпропетровців надають перевагу мажоритарній.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Часом мені здається, що в нас все нормально. Працюють крамниці, кінотеатри крутять фільми від Marvel, по телебаченню показують комедійні шоу і все це видається таким буденним, таким спокійним, наче ні...
Не вміє з народом влада наша говорити. От як розучилась це за царя, так і не навчилась. Того, що дуже вумні, а потім дивуються; як же ж так сталося, що то революція яка, то на виборах прокотять... А в...
Максим Мірошниченко

Чому історія нічому не вчить

В ранній юності мене дуже дивували тонни книг і документальних фільмів про Распутіна. Тепер, коли я бачу шествіє якутського шамана по Сибіру, все стає на свої місця. Ти просто звичайний, наївний і чис...
Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...