App Store Google Play

Організатор убивства Політковської намагався підірвати Корбана?

05.09.2011 11:35
Кримінальний авторитет Лом-Алі Гайтукаєв, якого називають організатором вбивства російської журналістки Анни Політковської, відбуває в Росії покарання за організацію замаху на дніпропетровського бізнесмена Геннадія Корбана. Про це пише газета "Сегодня".

"Оскільки Гайтукаєв виявився тісно пов'язаний з Україною, варто очікувати, що найближчим часом до розслідування вбивства Політковської підключаться і наші правоохоронці, які повинні будуть відпрацювати всі зв'язки кримінального авторитета в Україні. Адже не виключено, що замовник може переховуватися і в нашій країні", - йдеться в статті.

Як повідомило джерело газети в ГПУ, в Україні найближчим часом будуть "відпрацьовуватися окремі слідчі дії" у зв'язку з версією про причетність Гайтукаєва до вбивства Політковської.

Детальніше співрозмовник говорити відмовився, посилаючись на таємницю слідства.

Інший співрозмовник дав зрозуміти, що українські правоохоронці будуть брати участь у цьому розслідуванні в якості надання правової допомоги російським колегам.

Генпрокуратура РФ в таких випадках надсилає до Генпрокуратури України "Клопотання про надання правової допомоги", потім визначається підслідність справи (якщо убивство - займатися буде МВС) і проводяться слідчі дії або нашими фахівцями, або ними ж, але в присутності російських.

Співрозмовник натякнув, що, оскільки передбачається, що замовлення Гайтукаєв отримав від якоїсь людини, яка переховується за межами Росії, будуть відпрацьовуватися всі зв'язки Гайтукаєва в Україні.

За новою версією російського слідства, в липні 2006 року Гайтукаєв отримав замовлення на вбивство оглядача "Нової газети" за грошову винагороду.

Для виконання замовлення Гайтукаєв нібито залучив колишнього начальника відділення оперативно-пошукового управління ГУВС Москви Дмитра Павлюченкова, щоб він за допомогою своїх оперативників з'ясував маршрут щоденних пересувань журналістки.

Раніше Гайтукаєва пов'язували з убивством Політковської, але лише в контексті його заяви в суді в 2008 році, що вбивство журналістки могло "коштувати" не менше $2 млн.

Як відомо, Корбан є головою правління ТОВ "Славутич-Реєстратор", яке, в свою чергу, є утримувачем акцій підприємств фінансово-промислової групи "Приват".

Як відомо, на життя Корбана двічі здійснювали замах. Перший - в 2006 році, другий - у 2010.

Гайтукаєв відбуває покарання за організацію замаху в 2006 році.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...