App Store Google Play

Колесніков погрожує Коломойскому відкрити небо, якщо не знизить ціни

05.09.2011 18:36

Мiнiстерство iнфраструктури Україна не виключає можливостi допуску iноземних авiаперевiзникiв на внутрiшнi маршрути, якщо українськi компанiї зберiгатимуть високi цiни на перельоти всерединi країни.

Про це повiдомив вiце-прем'єр - мiнiстр iнфраструктури Борис Колеснiков, передає "Інтерфакс-Україна".

"Якщо авiакомпанiї будуть продовжувати таку полiтику, нам нiчого не залишається, окрiм як пiдписати "каботаж", тобто повнiстю, на 100% вiдкрити ринок, щоб захiднi авiакомпанiї могли лiтати з одного українського мiста до iншого. Правда, вiд цього постраждають простi люди - пiлоти та стюардеси", - сказав вiн на прес-конференцiї.

Колеснiков зазначив, що переговори мiж владою та українськими перевiзниками про зниження тарифiв тривають i завершаться орiєнтовно до нового року.

"До лiтнього розкладу всi переговори мають завершитися. Вiрнiше, вони мають бути завершенi до нового року, а до березня вони вже мають набути чинностi, тому що авiакомпанiї не зможуть змiнити тарифи", - сказав Колеснiков.

Крiм того, вiце-прем'єр знову висловив своє обурення з приводу вартостi внутрiшнiх авiаперельотiв.

"Квитки Донецьк - Київ на лiтаки Альянсу коштують 3,5 тисячі гривень. Це, по сутi, понад 400 доларів, таких цiн немає в Європi", - зазначив Колеснiков.

Глава Мiнiнфраструктури також повiдомив, що наразi вiдомство працює над створенням сприятливих умов для бюджетних авiакомпанiй в Українi.

"Для low-cost компанiй має бути дешевий аеропорт щодо зборiв, дешевий доступ до нових лiтакiв i дешеве паливо. Я гадаю, до весняного розкладу за двома складовими - аеропортами i паливом - ми прийдемо до адекватних цифр, щоб low-cost компанiї могли працювати", - заявив Колеснiков.

Як повiдомлялося, ранiше органи державної влади та авiакомпанiї розпочали переговори про зниження вартостi внутрiшнiх авiаперельотiв в обмiн на зменшення вартостi аеронавiагацiї та розмiру аеропортових зборiв.

Наразi законодавство забороняє iноземним компанiям виконувати перельоти на внутрiшнiх маршрутах.

Коломойський є співвласником Приватбанку. Бізнесмен вже контролює три українські авіакомпанії - "АероСвіт", "Донбасаеро" і "Дніпроавіа", які об'єднані в альянс "Українська авіаційна група". За неофіційними даними, під впливом групи також знаходиться авіакомпанія "Роза вітрів".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...