App Store Google Play

Міську раду прикрасять фотокартинами

02.09.2011 15:11

В понеділок, 5 вересня, у приміщенні міської ради відкриється виставка фотохудожника Марка Мілова "Дніпропетровськ - перетворення у часі".

В експозиції близько 40 робіт автора, виконаних у різні роки. Найперша робота Марка Мілова датована 1979 роком. Фотороботи 80-х - 90-х років представлені із циклів "Світло і темрява", "Старе місто", є картини зроблені цього року. На окремих роботах зображені знакові місця Дніпропетровська, які за останні роки змінилися до невпізнанності, а також міські сюжети, які автор знімає ось вже 30 років.

Фотокартини виконані у сучасній техніці C-print як із аналогових, так і з цифрових негативів. Виставка є розвитком проекту "Місто - 20 років тому.

Перші серії світлин "Фрагменти" і "Старе місто" Марка Мілова, які згодом увійшли у "Міській проект", були представлені на першій персональній фотовиставці автора у 1989 році. Роботи із серії "Старе місто" того ж року були представлені у Москві на Всесоюзній виставці, присвяченої 150-річчю фотографії.

Роботи фотографа прикрашатимуть хол міської ради протягом року. Напередодні наступного Дня міста там виставлять роботи іншого фотохудожника.

Щоправда, у департаменті споживчого ринку і сфери послуг Дніпропетровської міської ради, який надав інформацію при виставку, не повідомили чи матимуть дніпропетровці змогу помилуватись роботами фотохудожника, адже потрапити до будівлі міськради без запрошення або без перепустки - практично неможливо.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...