App Store Google Play

Удод привітав металургів, Гінзбург – медиків, а Вілкул об’їхав пів міста

01.09.2011 18:44

Ознакою часу стали відвідини свят перших дзвоників та посвячень у студенти першими особами міста та області. Заради високих гостей, які мають бути скрізь і одразу, деякі виші навіть змістили свої посвячення у студенти на кілька днів, аби й на їх лінійках пролунали привітання від влади.

Безпосередньо ж у День знань своїх студентів посвячували металурги, медики, гірники та ще кілька вишів, а також, за традицією,  всі школи міста. Влада у цей святковий день не лишилася осторонь.

Зокрема, голова обласного управління охорони здоров'я Валентина Гінзбург, так би мовити, за призначенням, відвідала Урочисту посвяту в студенти Дніпропетровської державної медичної академії. Голова обласної ради Евген Удод привітав студентів Національної металургійної академії України. В Національному ж гірничому університеті висадився цілий десант із голови облдержадміністрації Олександра Вілкула, його заступниці Марії Пустової та першого віце-мера Дніпропетровська Ігоря Циркіна.

Щоправда, голова обласної адміністрації надовго не затримався - у його напруженій програмі на ранок першого вересня були ще школа №23, Аграрний університет та Академія державного управління при Президенті України. А от заступник міського голови залишився і в небагатослівній емоційній промові наголосив чільну роль Партії регіонів (а вже у другу чергу - обласної адміністрації та міської влади) у вихованні підростаючого покоління, сумлінної та талановитої молоді.

Чудовою ілюстрацією наслідків виховної роботи чільної партії стало подальше посвячення у студенти майбутніх гірників - ані промови високих гостей, ані "клятва студента", ані запальне вручення кращим абітурієнтам символічних залікових книжок і студентських квитків не викликали такого захоплення, як виступ команди вишу з карате. Махи ногами й ламання дощок на час пожвавили аудиторію й послугували темою обговорення на цілий день.

Що залишиться в головах учорашніх абітурієнтів - покаже вже найближчий час, а поки що найменший набір вишів з часів незалежності пішов готуватися лише до перших своїх пар. Влада ж запевнила майбутніх фахівців, що вони будуть затребувані суспільством та економікою.

У перші класи в місті цього дня пішло вчетверо більше дітей, ніж брали участь у вступній кампанії. Тож недалекий той час, коли знову не виші боротимуться за студентів, а абітурієнти змагатимуться за право отримати освіту.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...