App Store Google Play

24 серпня у Дніпропетровську відбудеться "Gorod майстрів"

11.08.2011 16:35

Міський сайт gorod.dp.ua і мистецька агенція «Арт-вертеп» святкують День Незалежності в рідному місті фестивалем hand-made - Gorod Майстрів. До участі запрошуються майстри, художні школи, майстерні, магазини і салони, які створюють і пропагують авторські вироби.

24 серпня, в День Незалежності України в дніпропетровському парку ім. Лазара Глоби відбудеться фестиваль Gorod Майстрів. На виставці-ярмарку ви зможете побачити і придбати hand-made подарунки та сувеніри кращих майстрів Україні.

Також у програмі свята: майстер-класи, виставка робіт молодих Дніпропетровських художників і фотографів, молодіжні театри, виступи музичних колективів, а також багато інших розваг для дітей і дорослих.

Ідея Gorodа Майстрів виникла в березні 2011 року, коли gorod.dp.ua успішно запустив проект Місто Майстрів - каталог майстрів ручної роботи Дніпропетровська та області. Метою проекту є створення єдиної бази всіх творців ручної роботи, просування та привернення уваги суспільства до майстрів та їх виробам.

Мистецька агенція «Арт-вертеп» в рамках події запрошує нових майстрів представити свої твори на одному з найбільших українських арт-порталів artvertep.com і в Інтернет-магазині artvertep.com/shop. Крім щоденного огляду художнього життя країни - афіш, новин, рецензій, на порталі представлено кілька тисяч персональних блогів майстрів з різних регіонів України.

Народні ремесла, сучасний декор, іграшки, картини, живопис, авторський одяг, інтер'єрний дизайн та багато інших напрямків сучасного мистецтва можна не тільки переглянути, а й придбати.

Умови участі:

  • 250 грн. - Членський збір для місцевих майстрів;
  • 300 грн. - Членський збір для місцевих майстрів (включаючи обладнання: стіл і стілець);
  • 400 грн. - Членський збір для майстрів з інших міст (включаючи обладнання та поселення в готелі).

Запрошуємо до проведення майстер-класів та мистецьких виступів.

Для майстрів, які не мають можливості відвідати фестиваль, спеціальна пропозиція - представлення ваших творів агенцією "АртВертеп".

Реєстрація учасників, запитання та консультації: тел. (056) 745-10-60, [email protected], [email protected]

м. Дніпропетровськ. вул.Червона площа, 3. Арт-крамниця «Білокнижник»

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...