App Store Google Play

Американські шахраї з Партії регіонів грабують дніпродзержинську громаду

01.08.2011 09:25

Як ми вже повідомляли раніше, в м.Дніпродзержинську стартував пілотний корупційний проект в житлово-комунальній сфері. Наразі стали відомі додаткові подробиці проведеного журналістами розслідування. 

Для реалізації корупційної схеми по незаконному привласненню щомісячно близько 2 млн.грн. квартплати громадян, начальник управління житлового господарства Дніпродзержинської міської ради Підгурський М.І., користуючись депутатським мандатом Партії регіонів, увійшов у змову братами Володимиром і Леонідом Дубинськими. Брати Дубинські (Volodymyr Dubinsky i Leonid Doubinskі) в порушення законодавства України є громадянами одночасно України, США та, можливо Ізраїлю. Леонід  Дубинський наразі займає посаду заступника директора ТОВ «Компанія з управління комунальним житлом», але мозковим центром цієї схеми є його брат Володимир Дубинський.

Згідно з інформацією, наданою офісом окружного прокурора штата Каліфорнія, Володимир Дубинский (Volodymyr Dubinsky) є президентом декількох американських компаній VLD Group Inc., VLD Property, Briar Meadows Estates Homeowners Association, Alhambra Martco Inc., Trade House (USA) Inc., та співвласником Addison Place development LLC,  Samia Forest LLC, Antelope Manor Development LLC, Dubinsky Technologies LLC, White Stone Diversion LLC, Marina Ridge LLC, Gold West Construction Inc., Truxel Properties LLC. Деякі з цих компаній свідомо доведені власниками до банкрутства. Так у верховному суді штату Каліфорнія на 11.10.2011 призначений черговий розгляд цивільної справи №JCP4618, що стосується банкрутства тільки однієї з компаній братів Дубинських Truxel Properties LLC - аналога української компанії "Еліта-центр". Ця компанія залишила близько 70 інвесторів без 17 млн. доларів США. Інша компанія махінаторів Samia Forest LLC зробила 14 вкладників бідніше на 5 млн. доларів США. В засіданні вирішуватиметься також питання про направлення матеріалів справи окружному прокурору штату Каліфорнія для порушення кримінальної справи стосовно шахраїв з можливим об'явленням їх в розшук через Інтерпол. 

В статті відомого бізнес-журналу м.Сакраменто братів Дубинських звинувачують в шахрайстві і приховуванні отриманих прибутків. А рішенням Агенції бізнесу, транспорту та житла штату Каліфорнія (м.Сакраменто) 09.02.2009 було визнано незаконними дії братів Дубинських щодо залучення коштів інвесторів без законодавчо визначеного дозволу та приховування від них того, що компанія емітент та будівельні організації мають одних й тих же власників. 

Ще в кінці 2009 року відомий правозахисник Віталій Купрій звертався до попереднього прокурора м.Дніпродзержинська Базалєва Г.К., який займає наразі посаду заступника прокурора Дніпропетровської області. Віталій проінформував прокурора про незаконність рішення Дніпродзержинської міської ради, яким новоствореній фірмі ТОВ «Компанія з управління комунальним житлом» надано право управляти житловим фондом правобережної частини міста без штату, матеріальної бази, досвіду роботи, та з статутним капыталом всього в 66 тис.грн. Прокурор Базалєв Г.К. професійно та оперативно відреагував на зазначений факт та приніс протест на незаконне рішення міської ради. Протест був відхилений Дніпродзержинською міською радою, але сама корупційна схема не спрацювала і знайшла своє продовження лише після того, як прокурором міста став Борисов С.С., який недостатньо активно протидіє шахраям.

Як висновок, шахраї брати Дубинські ошукують Дніпродзержинську територіальну громаду та втілюють в життя корупційні схеми, досвід яких був отриманий і застосований ними в США. Цікавим є факт, що саме цих махінаторів нещодавно було прийнято до лав Партії регіонів. І тепер стає зрозумілим, чому в своїх діях Володимир Дубинський прикривається тим, що начебто сам голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олександр Вілкул доручив йому втілити в життя корупційний проект з управляючою компанією. Кінцева мета проекту - розповсюдити незаконну модель по всій області для формування джерел фінансування виборчої компанії кандидатів від Партії регіонів в депутати до Верховної ради України у 2012 році.

29 липня на пленарному засіданні Дніпродзержинської міської ради депутат Віталій Купрій повідомив присутніх про незаконність втілення братами Дубинськими схеми управляючої компанії. Сума боргу ТОВ "КУКЖ" перед іншими виконавцями житлово-комунальних послуг за вивезення сміття та обслуговування будинків вже досягла 1 млн. грн, а статутний фонд управителя складає всього 66 тис. грн. Коли мильна куля лопне, то постраждають передусім рядові мешканці міста. За словами депутата, у разі подальшого покривання прокуратурою міста цього злочину, він буде ініціювати акції громадської непокори, у тому числі біля Генеральної прокуратури України.

Як стало відомо нашій редакції, після виступу на сесії депутата Віталія Купрія прокуратура м.Дніпродзеринська все ж таки порушила кримінальну справу за вказаним фактом. Так що слідство триває і є надія, що зловмисники будуть притягнуті до відповідальності. 

Наша редакція буде й надалі інформувати громадськість про хід подій в розслідуванні цієї справи. Але вже можна зробити перший висновок - хочеш зберегти свої гроші? Не плати шахраям!

Богдан ХОРОБРИЙ, ГРАД-Дніпроджержинськ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...