App Store Google Play

Виконання бюджету: загалом добре, але розвиватися не збираємось

29.07.2011 11:40

Дніпропетровщина й обласний центр зокрема - попереду всієї України зі збирання бюджетних надходжень. Про це стало відомо під час 14 чергової сесії Дніпропетровської міської ради шостого скликання.

Зокрема, за випуском промислової продукції та надходженнями до бюджету область посідає перше місце в країні. Також одні з кращих - показники з погашення заборгованості по заробітній платі, за рівнем заробітної плати та за темпом її зростання - в середньому по всіх галузях. Ну а найголовніше - що надходження бюджету, як і на початку року, перевищують витрати.

Загалом до загального фонду міського бюджету вже зібрано 699,9 мн грн., а з урахуванням трансфертів з обласного та державного бюджетів - 1 млрд. 83 млн. грн., або ж 106% від запланованого.

Перевиконані показники наповнення основних дохідних джерел на 5,4%. Головним чином - за рахунок збільшення у порівнянні з минулим роком надходжень податків від доходів громадян - на 21%.

От тільки вся ця радісна "цифирь" - аж ніяк не заслуга міських депутатів чи виконкому. Тринькати гроші, які збирає податкова чи надсилають вищі бюджети - майстрів у місті вистачає, а от щоб наповнити мізерний з огляду на масштаби міста бюджет розвитку - 74 млн. грн. - клепки немає. Тож на сьогодні зібрано лише 31,3 млн. грн. Головним чином - за екологію та з власників транспортних засобів. А от від продажу земельних ділянок бюджет розвитку не отримав досі ані копійчини. Також суттєві втрати в надходженнях від оренди комунальної землі. Як стверджують у фінансовому управлінні - виною всьому невідповідність до вимог законодавства договорів оренди, які потребують приведення. Хто його має приводити - питання риторичне.

Загалом до спеціального фонду міського бюджету за півріччя надійшло з урахуванням трансфертів 145 млн. грн. - лише 32,1% до плану на рік. І це при тому, що до цільового фонду - при плані 11 млн. надійшло 11,6 млн. - 102% до річного плану.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...