App Store Google Play

Куліченко знайшов своєму другу нову годівницю

29.07.2011 12:39
На початку 14 чергової сесії Дніпропетровської міської ради шостого скликання, одразу після привітань один одного з минулими днями народження та народженням дітей, депутати дізналися про кілька нових призначень у місті.

Зокрема, стала відома особа нового прокурора Дніпропетровська - ним став В'ячеслав Миколайович Бичков.

Відбулися чергові зміни й призначення в структурі виконкому міськради.

Так, замість Миколи Кас'яна начальником управління житлового господарства призначено Олега Хорунжого, а Вадим Королюк очолив департамент міжнародних зв'язків та інвестиційних проектів.

Найнесподіванішим же призначенням є повернення до роботи у комунальній сфері Павла Корженка, ганебно звільненого два місяці тому.

Нагадаємо, що Корженко обіймав посаду директора КП "Дніпроводоканал", з якої його зняли за вимогою голови Уряду Миколи Азарова - тоді пан Корженко незаконно отримав з бюджету шість мільйонів гривень.

При всьому, з огляду на ганебне звільнення "за статтею" свого підлеглого, тоді Іван Куліченко висловив досить несподівану впевненість у тому, що  Павлові Корженку нічого не загрожує, адже ознак злочину у його діях, на думку мера, немає.

І от тепер довіра міського голови привела "досвідченого комунальника" на нову посаду - директора Комунального підприємства "Теплоенерго", яке до того очолював Олег Хорунжий. Як відомо, підприємство є стабільно збитковим і щороку грузне ще далі, витрачаючи один за одним кредити. Останній - 50 млн. гривень - був отриманий підприємством у жовтні минулого року. А на поочній сесії депутати дали чергвое добро на залучення "Теплоенерго" чергового кредиту у п`ять мільйонів гривень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...