App Store Google Play

Комуністи “наїхали” на вотчину Ступака – похоронну справу

29.07.2011 13:18

На початку чергової 14 сесії Дніпропетровської міської ради шостого скликання в сесійній залі фракція комуністів виступила із заявою, яка свідчить або про їх не обізнаність у міських справах, або ж відчайдушні сміливість.

У заяві комуністи звернули увагу присутніх на те, що у порядку денному є протест першого заступника прокурора Дніпропетровська щодо Положення про надання ритуальних послуг. Прокуратура провела перевірки і встановила факти суттєвого порушення КП "Ритуальні послуги", створеним навесні 2011 року, законодавства України "Про поховання та похоронну справу" в питаннях ціноутворення.

Зокрема, вказується на незаконну норму про сплату КП "Ритуальні послуги" винагороди у розмірі 10% від вартості наданих послуг за укладеними договорами-замовленнями між клієнтом та підприємцем-виконавцем. Фактично, комунальне підприємство бере 10% лише за своє існування, оскільки жодних послуг не надає.

На думку комуністів, слід покінчити заробляти на людському горі, адже додаткові 10% від і так чималенької вартості послуг призводять до того, що подекуди в Дніпропетровську дешевше купити квартиру, ніж місце на цвинтарі.

Як повідомляли раніше ряд ЗМІ, директор КП "Ритуальні послуги" Ванда Сіровська влаштувала справжню війну з приватними ритуальними фірмами, не допускаючи їх машин на цвинтарі, забороняючи поховання та створюючи інші, не передбачені законом бюрократичні перепони. Заспокоїти апетити новопризначеної комунальниці не наважуються ані приватні конкуренти, ані суди, адже вона посилається на "серйозні знайомства", зокрема і з заступником голови обласної державної адміністрації Іваном Ступаком.

Не вдалося це ані комуністам, ані міській прокуратурі - заяву перших депутати терпляче вислухали і "взяли до відома", а протест прокуратури вирішили проігнорувати. Та й взагалі - хто ці міські прокурори й яке вони мають діло до такого прибуткового "комунального" бізнесу, як цвинтарі та поховання?

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...