App Store Google Play

Знищення Сталіна замовили комуністи?

28.07.2011 18:04
20 липня прес-служба запорізького обкому КПУ поширила повідомлення про звернення в прокуратуру, СБУ, міліцію щодо поширення начебто наклепницьких матеріалів про першого секретаря обкому КПУ Олексія Бабуріна. Як вказують запорізькі журналісти, ідеться про бюлетень поширений ще наприкінці квітня цього року. У ньому подана версія, що комуністи самі влаштували вибух, яким було знищено скульптуру Сталіна. До того ж Олексія Бабуріна звинувачують у земельному дерибані в Запорізькому районі.

Змістові матеріалу відповідає анонімний блог «Капитализм. Коммунизм». Автор(и) стверджують, що встановлення Сталіна було заздалегідь продуманим провокаційним проектом - починаючи від спорудження монумента і привернення уваги до нього в інформаційному полі, до вибуху і розкручення теми Сталіна на всю країну, що мало завершитися ребрендінгом КПУ. Все це мало на меті втопити політичних опонентів і підняти рейтинг КПУ.

Анонімні антибабурінці стверджують, що причетність до планування провокації має російський політтехнолог Олексій Кошмаров, відомий своїми чорними піар-технологіями. Роль організатора автор(и) матеріалу приписують другому секретарю Запорізького обкому Олександру Зубчевському.

У розлогій публікації навіть наводяться докази того, що Сталіна висадили в повітря зі згоди самих комуністів. При чому стверджується, що подібна провокація - не новий метод роботи запорізьких комі, а тільки вдосконалена версія вже відпрацьованих прийомів (комуністів називають організаторами пошкодження пам'ятника Леніну в Балабіно напередодні візиту Петра Симоненка у вересні 2010 року).

Щоби довести причетність комуністів до планування вибуху у публікації наводяться телефонні розмови між Бабуріним і Зубчевським, що начебто знаходилися у слідчого Мінаєва, який розслідував справу щодо спилювання голови погруддю Сталіна.

У статті «Проект «Сталін» вони подані з авторськими коментарями:
«(1 января, разговор Алексея Бабурина с Александром Зубчевским)
- Саша, еще раз с наступившим, ты где?
- Подъезжаю через час..
- Кто с наших будет, Цымбалюка предупредил?
- Да, он уже на месте там кипит все. Вы видели, как с утра все пошло. Мне Олька говорит, ну просто вал. Я реально не ожидал, в шоке..
- Тих, тих... По нацикам дали?
- Да. Но там, как договаривались Вы там СМИ по «Тризубу»..
- Я помню. Там у вас все нормально, только без подробностей: да, нет?
- Да, да все, как... ну, расскажу
Комментарии: Главный коммунист области разговаривает со своим заместителем Зубчевским по итогам взрыва. Судя по разговору, коммунисты довольны итогами операции и готовят информационную волну.

(3 февраля, разговор Алексея Бабурина с Александром Зубчевским)
- Аллё!
- Добрый день, Алексей Васильевич!
- Саш, ты сьодня «Украинскую правду» читал?
- Что именно?
- По блогеру, который там взорвал...
- Читал...
- Что за х..ня, Саш? Что за кихот или кикот? Ты знаешь что правоохранители там в ахуе от подробностей и уже роют?
- Ну, я...
- Где этот твой там? Он в Запорожье?
- Нет
- Он мог это запустить?
- Да, не, мы вчера только говорили. Там без всяких.
- Саш, закройте все эти темы, шоб я больше не слышал. Ты почитай еще раз там, повнимательней. Што вообще башку сорвало?
- Я все выясню, Алексей Васильевич и позвоню...
- Давай.
Комментарии: 3 февраля один из пользователей интернет-сервиса LiveJournal под ником kikhot1953 разместил в своем блоге сообщение, в котором взял на себя ответственность за взрыв памятника. Блоггер подробно описал взрывное устройство, которым он якобы воспользовался и указал все (!) детали операции по взрыву. Это, судя из разговора, очень напугало Алексея Васильевича. Он подозревает, что под видом блоггера информацию в интернет «слил» один из орлов Зубчевского, которого просто распирает от осознания собственной значимости. Это в корне может изменить ход следствия и он дает команду своему подчиненному угомонить исполнителей
».

До того ж у публікації наголошується непересічна впливовість Олексія Бабуріна у КПУ на загальноукраїнському рівні. Стверджується про тісні зв'язки головного запорізького комуніста із олігархом Костянтином Григоришиним. Бабуріна називають королем Запорізького району, натякаючи на його земельні інтереси в Балабіно. Ствержується, що Бабурін зіграв значну роль у виключенні з партії кримського керівника КПУ Леоніда Грача.

Та лише через кілька місяців після поширення такого компромату Олексій Бабурін звернувся до МВС, СБУ та прокуратури, аби встановити і покарати авторів. Бабурін апріорі заявляє, що ці матеріали є наклепницькими. Хоча встановити, чи ця інформація достовірна, може тільки суд.

В будь-якому разі поширені відомості містять важливі вказівки на факти, які мають бути перевірені тими самими СБУ, прокуратурою та міліцією.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...