App Store Google Play

Знищення Сталіна замовили комуністи?

28.07.2011 18:04
20 липня прес-служба запорізького обкому КПУ поширила повідомлення про звернення в прокуратуру, СБУ, міліцію щодо поширення начебто наклепницьких матеріалів про першого секретаря обкому КПУ Олексія Бабуріна. Як вказують запорізькі журналісти, ідеться про бюлетень поширений ще наприкінці квітня цього року. У ньому подана версія, що комуністи самі влаштували вибух, яким було знищено скульптуру Сталіна. До того ж Олексія Бабуріна звинувачують у земельному дерибані в Запорізькому районі.

Змістові матеріалу відповідає анонімний блог «Капитализм. Коммунизм». Автор(и) стверджують, що встановлення Сталіна було заздалегідь продуманим провокаційним проектом - починаючи від спорудження монумента і привернення уваги до нього в інформаційному полі, до вибуху і розкручення теми Сталіна на всю країну, що мало завершитися ребрендінгом КПУ. Все це мало на меті втопити політичних опонентів і підняти рейтинг КПУ.

Анонімні антибабурінці стверджують, що причетність до планування провокації має російський політтехнолог Олексій Кошмаров, відомий своїми чорними піар-технологіями. Роль організатора автор(и) матеріалу приписують другому секретарю Запорізького обкому Олександру Зубчевському.

У розлогій публікації навіть наводяться докази того, що Сталіна висадили в повітря зі згоди самих комуністів. При чому стверджується, що подібна провокація - не новий метод роботи запорізьких комі, а тільки вдосконалена версія вже відпрацьованих прийомів (комуністів називають організаторами пошкодження пам'ятника Леніну в Балабіно напередодні візиту Петра Симоненка у вересні 2010 року).

Щоби довести причетність комуністів до планування вибуху у публікації наводяться телефонні розмови між Бабуріним і Зубчевським, що начебто знаходилися у слідчого Мінаєва, який розслідував справу щодо спилювання голови погруддю Сталіна.

У статті «Проект «Сталін» вони подані з авторськими коментарями:
«(1 января, разговор Алексея Бабурина с Александром Зубчевским)
- Саша, еще раз с наступившим, ты где?
- Подъезжаю через час..
- Кто с наших будет, Цымбалюка предупредил?
- Да, он уже на месте там кипит все. Вы видели, как с утра все пошло. Мне Олька говорит, ну просто вал. Я реально не ожидал, в шоке..
- Тих, тих... По нацикам дали?
- Да. Но там, как договаривались Вы там СМИ по «Тризубу»..
- Я помню. Там у вас все нормально, только без подробностей: да, нет?
- Да, да все, как... ну, расскажу
Комментарии: Главный коммунист области разговаривает со своим заместителем Зубчевским по итогам взрыва. Судя по разговору, коммунисты довольны итогами операции и готовят информационную волну.

(3 февраля, разговор Алексея Бабурина с Александром Зубчевским)
- Аллё!
- Добрый день, Алексей Васильевич!
- Саш, ты сьодня «Украинскую правду» читал?
- Что именно?
- По блогеру, который там взорвал...
- Читал...
- Что за х..ня, Саш? Что за кихот или кикот? Ты знаешь что правоохранители там в ахуе от подробностей и уже роют?
- Ну, я...
- Где этот твой там? Он в Запорожье?
- Нет
- Он мог это запустить?
- Да, не, мы вчера только говорили. Там без всяких.
- Саш, закройте все эти темы, шоб я больше не слышал. Ты почитай еще раз там, повнимательней. Што вообще башку сорвало?
- Я все выясню, Алексей Васильевич и позвоню...
- Давай.
Комментарии: 3 февраля один из пользователей интернет-сервиса LiveJournal под ником kikhot1953 разместил в своем блоге сообщение, в котором взял на себя ответственность за взрыв памятника. Блоггер подробно описал взрывное устройство, которым он якобы воспользовался и указал все (!) детали операции по взрыву. Это, судя из разговора, очень напугало Алексея Васильевича. Он подозревает, что под видом блоггера информацию в интернет «слил» один из орлов Зубчевского, которого просто распирает от осознания собственной значимости. Это в корне может изменить ход следствия и он дает команду своему подчиненному угомонить исполнителей
».

До того ж у публікації наголошується непересічна впливовість Олексія Бабуріна у КПУ на загальноукраїнському рівні. Стверджується про тісні зв'язки головного запорізького комуніста із олігархом Костянтином Григоришиним. Бабуріна називають королем Запорізького району, натякаючи на його земельні інтереси в Балабіно. Ствержується, що Бабурін зіграв значну роль у виключенні з партії кримського керівника КПУ Леоніда Грача.

Та лише через кілька місяців після поширення такого компромату Олексій Бабурін звернувся до МВС, СБУ та прокуратури, аби встановити і покарати авторів. Бабурін апріорі заявляє, що ці матеріали є наклепницькими. Хоча встановити, чи ця інформація достовірна, може тільки суд.

В будь-якому разі поширені відомості містять важливі вказівки на факти, які мають бути перевірені тими самими СБУ, прокуратурою та міліцією.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...