App Store Google Play

У Приватбанк зайде невідомий з офшорів

28.07.2011 14:27
Новим великим акціонером Приватбанку стане кіпрська компанія Triantal Investments Ltd. У середу компанія заявила в офіційній пресі про свій намір купити акції банку номінальною вартістю 3,385 млрд грн., - пише Комерсант-Україна.

Компанія планує придбати 16,15 млн. простих іменних акцій банку номінальною вартістю 209,53 грн. за одиницю.

У повідомленні відзначено, що Triantal Investments Ltd і її афільованим особам акції Приватбанку не належать. Компанія не є публічною. Пошукова система Google дає лише одне посилання.

Triantal Investments у базі дані системи Mint фігурує як приватна компанія з одним акціонером у місті Лімассол на півдні Кіпру. Відповідно до закону "Про акціонерні товариства", публікація наміру купити більш 10% акцій товариства обов'язкова.

Приватбанк, з активами на кінець II кварталу, в 135,7 мільярдів гривень контролюють Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов. Навесні Коломойський повідомив українському Forbes, що найняв західних консультантів, щоб зважити плюси і мінуси можливого IPO. Але ніяких публічних дій банк не починав до 1 червня, коли його акціонери вирішили влити в капітал прибуток кредитної установи за 2010 рік у розмірі 1,3 млрд. грн.

Викуп додаткової емісії акцій Приватбанку дозволить Triantal Investments сконцентрувати 25% акцій, що не є ні IPO, ні private placement кредитної установи.

"Це - у стилі власників Приватбанку. Швидше за все це технічна угода, що дозволяє просто збільшити капітал кредитної установи. Участь кіпрської компанії потрібна, щоб завести гроші з-за кордону", - говорить голова правління одного з банків. Інший учасник ринку відзначає, що за входженням у капітал українського банку кіпрської компанії може стояти інвестор, що не зацікавлений у публічності.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...