App Store Google Play

У Приватбанк зайде невідомий з офшорів

28.07.2011 14:27
Новим великим акціонером Приватбанку стане кіпрська компанія Triantal Investments Ltd. У середу компанія заявила в офіційній пресі про свій намір купити акції банку номінальною вартістю 3,385 млрд грн., - пише Комерсант-Україна.

Компанія планує придбати 16,15 млн. простих іменних акцій банку номінальною вартістю 209,53 грн. за одиницю.

У повідомленні відзначено, що Triantal Investments Ltd і її афільованим особам акції Приватбанку не належать. Компанія не є публічною. Пошукова система Google дає лише одне посилання.

Triantal Investments у базі дані системи Mint фігурує як приватна компанія з одним акціонером у місті Лімассол на півдні Кіпру. Відповідно до закону "Про акціонерні товариства", публікація наміру купити більш 10% акцій товариства обов'язкова.

Приватбанк, з активами на кінець II кварталу, в 135,7 мільярдів гривень контролюють Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов. Навесні Коломойський повідомив українському Forbes, що найняв західних консультантів, щоб зважити плюси і мінуси можливого IPO. Але ніяких публічних дій банк не починав до 1 червня, коли його акціонери вирішили влити в капітал прибуток кредитної установи за 2010 рік у розмірі 1,3 млрд. грн.

Викуп додаткової емісії акцій Приватбанку дозволить Triantal Investments сконцентрувати 25% акцій, що не є ні IPO, ні private placement кредитної установи.

"Це - у стилі власників Приватбанку. Швидше за все це технічна угода, що дозволяє просто збільшити капітал кредитної установи. Участь кіпрської компанії потрібна, щоб завести гроші з-за кордону", - говорить голова правління одного з банків. Інший учасник ринку відзначає, що за входженням у капітал українського банку кіпрської компанії може стояти інвестор, що не зацікавлений у публічності.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...