App Store Google Play

У Приватбанк зайде невідомий з офшорів

28.07.2011 14:27
Новим великим акціонером Приватбанку стане кіпрська компанія Triantal Investments Ltd. У середу компанія заявила в офіційній пресі про свій намір купити акції банку номінальною вартістю 3,385 млрд грн., - пише Комерсант-Україна.

Компанія планує придбати 16,15 млн. простих іменних акцій банку номінальною вартістю 209,53 грн. за одиницю.

У повідомленні відзначено, що Triantal Investments Ltd і її афільованим особам акції Приватбанку не належать. Компанія не є публічною. Пошукова система Google дає лише одне посилання.

Triantal Investments у базі дані системи Mint фігурує як приватна компанія з одним акціонером у місті Лімассол на півдні Кіпру. Відповідно до закону "Про акціонерні товариства", публікація наміру купити більш 10% акцій товариства обов'язкова.

Приватбанк, з активами на кінець II кварталу, в 135,7 мільярдів гривень контролюють Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов. Навесні Коломойський повідомив українському Forbes, що найняв західних консультантів, щоб зважити плюси і мінуси можливого IPO. Але ніяких публічних дій банк не починав до 1 червня, коли його акціонери вирішили влити в капітал прибуток кредитної установи за 2010 рік у розмірі 1,3 млрд. грн.

Викуп додаткової емісії акцій Приватбанку дозволить Triantal Investments сконцентрувати 25% акцій, що не є ні IPO, ні private placement кредитної установи.

"Це - у стилі власників Приватбанку. Швидше за все це технічна угода, що дозволяє просто збільшити капітал кредитної установи. Участь кіпрської компанії потрібна, щоб завести гроші з-за кордону", - говорить голова правління одного з банків. Інший учасник ринку відзначає, що за входженням у капітал українського банку кіпрської компанії може стояти інвестор, що не зацікавлений у публічності.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...