App Store Google Play

Куліченко подарує Корбану й Аксельроду 15 мільйонів?

28.07.2011 10:04
Будівництво торговельного комплексу «Пасаж», зведеного на місці колишнього будівлі «Дитячого світу», наближається до завершення. Однак скандали довкола нього тривають. Почалося все з неоднозначного рішення реконструювати будівлю «Дитячого світу»... за допомогою повного знесення будинку й будівництва нового дорогої споруди. А тепер у Дніпропетровській міськраді з'явився черговий дивний проект рішення з підписом міського голови Івана Куліченка.

ТОВ «ГУМ» звернулося в міську раду з питанням щодо можливості звільнення від сплати обов'язкового внеску в міський бюджет на розвиток інженерно-транспортної й соціальної інфраструктури Дніпропетровська по об'єкту «Будівництво торговельного комплексу «Пасаж» по вул. Карла Маркса, 50».

20 липня на засіданні постійної комісії міської ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету й фінансів (голова - «регіонал» Євгеній Морозенко, родич екс-міністра Мінрегіонбуду та голови Севастопольської МДА Володимира Яцуби)  було ухвалене рішення рекомендувати депутатам на найближчій сесії міської ради звільнити ТОВ «ГУМ» від сплати вищезгаданого внеску. При цьому члени комісії посилалися на Закон України "Про місцеве самоврядування в Україні"

 «...Звільнити Товариство з обмеженою відповідальністю "ГУМ" від сплати внеску на розвиток інженерно-транспортної й соціальної інфраструктури міста Дніпропетровська щодо об'єкту «Будівництво торговельного комплексу" Пасаж "по просп. Карла Маркса, 50», - повідомляється в проекті рішення міськради, що буде прийнято 29 липня. У результаті ухвалення даного рішення бюджет міста втратить 15 мільйонів гривень - саме стільки становить розмір обов'язкового внеску, що вираховується у відсотковому відношенні від вартості проекту будівництва.

Засновниками ТОВ «ГУМ» є офшорні компанії - LCA Investment Limited (Великобританія, графство Хердфордшир, м. Хітчін, вул. Вілбарі Вей, Інвіжн Хауз) та «Funford trade and Investment corp.» (Британські Віргінські Острови, о. Тортола, м. Роуд Таун, Трібент Чемберз, а/с 146).

По даним учасників ринку, кінцевим власником британської офшорки є Геннадій Аксельрод, а зареєстрованої на Віргінських островах - Геннадій Корбан.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...