App Store Google Play

Вілкул урочисто розвів міліціянтів. Чи вони його?

27.07.2011 10:08
26 липня на Фестивальному причалі на набережній ім. Леніна у Дніпропетровську відбувся врочистий розвід нарядів міліції, залучених до охорони громадського порядку на території обласного центру.

в урочистому розводі взяли участь 12 екіпажів батальйону міліції особливого призначення «Беркут», 12 екіпажів патрульної служби при Дніпропетровськом МУ, 10 екіпажів ДАІ, 2 екіпажі державної служби охорони, 1 взвод (48 військовослужбовців) Внутрішніх військ, 5 екіпажів роти патрульної служби Дніпродзержинського МУ, 5 екіпажів взводу патрульної служби Нікопольського міського відділу, 5 екіпажів взводу патрульної служби Новомосковського міського відділу, 5 екіпажів взводу патрульної служби Павлограського міського відділу.

На урочистому розводі були присутні: голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Вилкул, заступник голови облдержадміністрації Іван Ступак, міський голова Дніпропетровська Іван Куличенко, начальник ГУ МВС України в області генерал-майор міліції Віктор Бабенко.

Після того, як головний міліціян області Віктор Бабенко привітав зібрання, до слова запросили губернатора. Олександр Вілкул поздоровив правоохоронців та вручив ключі й документи на 16 автомобілів Ssan Yong Actyon A230 та 4 автомобілі УАЗ «Патриот» начальникам Дніпродзержинського управління, Нікопольського, Новомосковського та Павлоградского міськвідділів. Кожне місто отримало по 5 автомобілів.

Працівники кращих екіпажів спецпідрозділу «Беркут» та патрульної служби, які виявили професіоналізм і дисциплінованість при виконанні своїх службових обов'язків, отримали нагороди з рук начальника ГУ МВС в області.

По закінченні врочистої церемонії заступник начальника Дніпропетровського ГУ полковник міліції Володимир Сідлецький провів службовий інструктаж зі старшими екіпажів.

По закінченні інструктажу колони правоохоронців, які заступають на охорону громадського порядку, пройшли врочистим маршем перед керівництвом обласної міліції та обласною владою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...