App Store Google Play

Плінтизмократія проти демократії

27.07.2011 12:20
Спочатку було слово
Біблія
Диявол криється у дрібницях
Прислів'я.
Підрубиш корені - вб'єш дерево.
Знищиш історію - вб'єш народ
Українське прислів'я .
Підміна понять, їх перекручення - є найкращим
з методів маніпуляції масами
Йозеф Гебельс.

В усі часи можновладці мріяли про те, як навчитись керувати людьми, підкорювати їх своїй волі. Робити це так, наче люди самі того хочуть і прагнуть. Тобто, хотіли навчитися впливати не на свідомість, а на підсвідомість тих, ким прагнули керувати. Як же того досягнути, коли нормальні люди не вівці і прагнуть волі більше ніж рабства?

Найлегшим виявилося не суперечити старим, традиційним поняттям і уявленням, а змінити і перекрутити їх первісне значення, звичайно ж, для власної вигоди.

Такої метаморфози зазнало і поняття «демократія». Тільки дуже глибокої, тонкої, майже непомітної і, так би мовити, комплексної, бо з демократією пов'язано ще дуже багато інших понять, які теж довелось піддати підміні, нівелюванню і перекрученню.

Тому, щоби зрозуміти істинне значення демократії треба розкопати його первісне, споконвічне значення і повернути його до життя. Чому ж знадобилося можновладцям перекручувати і перебріхувати це прекрасне поняття?

Та тому, що це поняття глибоко націоналістичне і не толерантне. Демократія - це не влада народу, в нашому кастрованому розумінні цього слова, а влада ДЕМОСУ - громадсько-політичної організації етнічних греків, які проживали у полісах Давньої Греції. До складу демосу входили тільки вільні греки-землевласники (багаті чи бідні - не мало значення), це було одне плем'я, один рід. Всі інші мешканці полісу - метеки і раби - були чужинцями та іноземцями, напівкровками і вільновідпущениками, які і мріяти не могли про такі ж права що і у громадян демосу.

Але найдивніше те, що саме метеки і раби завжди найактивніше підтримували демократію проти засилля олігархії і аристократії. А мандрівники завжди обурювалися «розпущеністю» рабів у тих же рабовласницьких Афінах

Тобто, демократія - це одна з форм влади корінного народу, нації на своїй землі, а не терпимість того народу до влади зайд у своїй країні, якою її виставляють хитромудрі маніпулятори свідомістю. Це влада сильної нації, яка надає можливість розвитку також представникам інших народів під її захистом за умови, що вони в жодному разі не посягають на права панівного народу. Але влада та абсолютна і непорушна, горе тому, хто протиставить себе їй. І це справедливо.

Всім нам з дитинства вдовбували, що демократія - це щось дуже добре, це найвище досягнення політичної думки людства, найбільш досконала і справедлива система управління державою, яка дає можливість кожному громадянинові приймати участь в управлінні країною або, принаймні, впливати на рішення верховної влади. Скажемо наперед, що погоджуємося з тим, так воно і є. Але....

Нуж бо спитаймо наших високолобих маніпуляторів: «А що воно таке - демократія?» І почуємо прекрасну лекцію про основні принципи народовладдя, різновиди республіканського правління, цілу їх класифікацію і т.д., і т.п. А головне - про святі демократичні догмати і принципи - Свободу, Рівність, Братерство, про рівність усіх перед державою, як перед Богом.

Та ми ж допитливі і невгамовні, нам же ж усе цікаво, кругом треба сунути носа і докопатися, як то кажуть, до дна. «Звідкіля ж оте диво дивнеє узялося - демократія?», - спитаємо ми. А нам у відповідь, якщо нарвемося на ерудита, посиплють про Афіни, викладуть швиденько цілу тираду про усіляких там пентакосіомедимнів, зевгітів, диакріїв, фетів, розкладуть, чим вони одне від одного відрізнялися, та хто і що там робив. Розповідь заведуть про архонтів, еклесії, ареопаги, гелії, остракізми і хіротонії (от словечко, правда ж?). Докладно розпишуть про реформи Клісфена, Солона і Перікла, про поганців Писистратидів... Коротше, насиплють стільки, що аж голова обертом піде. Яка складна штука ця демократія! Мо' тому й дійсно класна штука? Ну то хай так і буде - вірю: демократія - відмінна річ!

І за отою облудою і казочками, за отою машкарою з термінів, понять, певним чином викладених історичних відомостей залишиться прихованою справжня сутність демократії, сам її дух, її рушійна сила, суть і сенс існування.

То, може, копнемо до дна? Візьмемо саме слово «демократія», що воно означає? Слово це, як відомо навіть дрімучому неуку, має грецьке походження. «А що ж воно означає?», - спитаємо ми у себе і звернемося до довідників, щоб не слухати теревені маніпуляторів. Самі з вусами...

Ось тлумачний словник Сергія Ожегова: «ДЕМОКРАТІЯ, 1. Політичний лад, заснований на визнанні принципів народовладдя, свободи і рівності громадян». Малувато, чи не так? Візьмемо Словник іншомовних слів: «ДЕМОРКРАТІЯ (грецьк. Δημοκρατία - народовладдя, від δήμοζ - народ і κράτοζ - влада) - форма політичної організації суспільства, що характеризується участю, формальною або фактичною, народу в управлінні державними справами».

Вже більше але суть та ж сама - НАРОДОВЛАДДЯ, тобто, влада народу! Все зрозуміло. А може підемо трохи далі? Як же укладачі словників вони тлумачать народ, якому за демократії належить вся повнота влади? Знову гортаємо Тлумачний словник Ожегова: «НАРОД, 1. Населення держави, мешканці країни». А що ж тоді НАСЕЛЕННЯ? На наступній сторінці відповідь: «мешканці якоїсь місцевості (країни, міста)...».

Як це накажете, шановні, розуміти? Це що ж народ і населення - одне й те саме? Так навіщо тоді лукавити, двома словами одне й те саме позначати? Отже «демократія», за тлумаченнями наших розумників, якщо скласти 2 + 2 - це влада населення? То й називали б тоді її ПЛІНТИЗМОКРАТІЄЮ (від грецького πληθυσμός - населення). Так ні, сунуть нам саме народовладдя. Щось тут не так, панове, десь нас дурять. А ну ж бо розберемось...

Спочатку розберемося зі словом НАРОД і поняттям, яке за ним стоїть. Так от, походить воно від імені слов'янського Бога РОДА і означає «створені, породжені Родом» і означає кревно споріднену (в тому числі і з самим Богом) людську спільноту, яка проживає на спільній території, має спільну мову і традиції.

Повним відповідником слову народ є грецьке слово εθνοζ (етнос) - історична спільність людей, яка склалася на певній території та володіє стабільними особливостями мови, культури і психічного складу, а також усвідомленням своєї єдності і відмінності від інших. Останнє, звичайно, зафіксоване в етнонімі (самоназві) народу. Сформований етнос виступає як соціальний організм, який самовідтворюється шляхом переважно етнічно однорідних шлюбів і передачі новим поколінням мови, традицій і т.д. Для більш стійкого існування етнос прагне до створення своєї соціально-територіальної організації (держави), а етнічні групи, особливо в сучасних умовах, - своїх автономних об'єднань, закріпленні в законодавстві своїх прав.

Все чітко, ясно, зрозуміло і конкретно. Ось воно - вірне і первинне значення слова НАРОД. Виявляється, нам замість поняття народу, як єдиного, кревно спорідненого організму підсовують кастроване, потворне поняття народу, як мішанини без усякого зв'язку і спорідненості. Народонасєлєніє якесь... От ми і знайшли перше перекручення понять, з якого й походить перекручене трактування поняття ДЕМОКРАТІЯ.

А що ж тоді воно таке отой «δήμοζ - демос». Нам же ж його пропонують визначати, як «народ». А тепер виходить, що це не так! Це чергова підміна понять, як і підміна народу - етносу на народ - населення. Так чия ж влада була в тих Афінах?

В Афінах була влада ДЕМОСУ. Це поняття виникло, як вважають історики, близько 508 року до н.е. при проведенні Клісфеном територіальної реформи в Афінах. Згодом його запозичили інші поліси Греції (а де не запозичили, там пізніше його існування приписали історики для зручності викладення матеріалу). Згодом це поняття розвивалося, набирало нових відтінків але означало, в принципі, завжди одне - члени дему (громади). Спочатку якогось одного, окремого, а потім всієї спільноти вільних громадян полісу. Тобто, демос це форма громадсько-політичної організації народу-етносу.

Взагалі ж населення, наприклад, Афін поділялося на три, далеко нерівноправні, групи. Найбільша з них, панівна - вже згадуваний нами, демос - греки-іонійці, особисто вільні, власники земельних ділянок, які зосередили в своїх руках всю, без виключення, повноту політичної, економічної, адміністративної, судової і військової влади в Афінах. Нижче знаходились т.зв. метеки - особисто вільні, неповноправні мешканці полісу. Слово μέτοικοι має багато тлумачень але головні з них - напівкровка, чужинець. Це були іноземці, яким дозволили поселитися у Афінах, вільновідпущеники, тощо. Вони не були членами громади - демосу, не мали жодних політичних прав і свобод, їм було заборонено володіти нерухомістю, землею, брати шлюб з афінянами і афінянками, вони мали сплачувати податок метекійон, зобов'язані були мати покровителя з числа афінських громадян, служити у війську і сплачувати надзвичайні податки, брати участь у літургіях - державних повинностях. Але їм заборонялося обіймати будь-які адміністративні та військові посади. Діти, прижиті афінянами від метеків, не мали права на громадянство і теж вважалися метеками. Ну і третьою групою були раби. З цими все ясно і зрозуміло - прав нема ніяких, особистої свободи нуль, прав на власність - нуль.

Але з історії відомо, що метеки мріяли поселитись в Афінах, незважаючи на своє нерівноправне, по відношенню до демосу, становище. Справа в тому, що афіняни створили для них дуже непогані умови. Метеки відігравали значну роль у торгівлі, ремісництві, інших сферах діяльності, не пов'язаних з землеробством. Під захистом демократії вони часто наживали чималі статки і жили цілком заможно.

Отже режим демократії був СПРАВЕДЛИВИМ, а тому ефективним і підтримувався абсолютною більшістю населення.

То який висновок ми з вами, шановні, можемо зробити? Власне, він вже викладений на початку статті. Але повторимося і закріпимо...

Та модель суспільних відносин і управління державою, яку нав'язують світові в цілому і Україні зокрема не має жодного відношення до будь-якої з форм демократії - це абсолютно протилежний їй, антинародний, лукавий режим, який повинен мати іншу назву - ПЛІНТИЗМОКРАТІЯ. Це режим за якого, на догоду іноземним зайдам (метекам?), панівному корінному народу нав'язується думка, що він не народ, а населення, яке не має нічого спільного зі своєю країною. Нав'язується думка, що такого поняття як народ у вигляді спорідненої цілісності, взагалі не існує, а нібито існує народ, як маса поодиноких, чужих одне одному, індивідів, якими управляє жменька чужинців.

ПЛІНТИЗМОКРАТІЮ людству підсовують у все нових і нових обгортках - інтернаціоналізм, толерантність, глобалізм, поліетнізм, мультикультурне суспільство, політична нація...

Таким чином, під виглядом повнокровного, здорового, природного поняття демократії, як форми управління, з допомогою якої нація здійснює владу у своїй державі, нам старанно і вперто підсовують плінтизмократію - владу «населення» над нацією і при цьому цинічно прикриваються Свободою, Рівністю, Братерством.

Та яке може бути почуття братерства до чужинців, які грабують мою країну. Таких завжди називали окупантами, загарбниками, грабіжниками, ордою, колоніалістами (і чинили з ними відповідно), але ніколи - братами! Кожен має свободу вибору, дій, думок, совісті, віросповідання, але ту свободу, яку нав'язують нам, завжди називали ворожим свавіллям і насильством. Як може бути рівним тому, хто розбудовує власну країну той, хто прибув на все готове і паразитує на тілі цієї країни? Ніяк!

Плінтизмократія, назвавшись демократією, як зозуленя, вже давно викинула останню з гнізда і править під її іменем народами. А ті, осліплені і збиті з пантелику, коряться їй, бо приймають її за свою матір-демократію. Плінтизмократія вже поставила на межу БІОЛОГІЧНОГО виживання цілі нації - французів, німців, італійців, росіян. На черзі Україна?

Тільки тоді коли корінна нація стане панівною і встановить у своїй країні дійсно демократичні порядки у їх споконвічному, чистому, первозданному вигляді не буде справедливості для всіх її мешканців.

Слава Нації!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...