App Store Google Play

Дніпропетровців запросили коронувати Україну

27.07.2011 15:40
У Дніпропетровську сьогодні пройшла прес-конференція з приводу організації національного проекту "Створи корону Україні", що пройде 27-28 серпня у Карпатах. В ній взяли участь як головні керівники проекту, так і дніпропетровські представники.

Ідея проекту полягає у тому, що організатори хочуть зібрати 100-150 осіб, які піднімуться на вершину Говерли і візьмуться за руки, утворивши таким чином символічну корону.

"Така корона стане символом нашої вдячності і віри у краще майбутнє", - розповів голова організаційного комітету Андрій Найдек.

За його словами, ідея організації проекту виникла внаслідок песимізму, який заполонив українське суспільство.

"В останні роки тільки і чути про те, як у нас погано жити. Ми хочемо хоч трохи змінити цей песимістичний настрій, і тому організовуємо такий романтичний, патріотичний і цілковито аполітичний проект".

"В основі програми гала-туру лежить стародавня гуцульська легенда про двох закоханих Марічку та Івана, - розповідає менеджер проекту, спеціаліст зі зв'язків з громадськістю Олена Зубченко. - На учасників чекає цікаве дозвілля, в програмі якого передбачаються екскурсії по горам, гуцульске весілля з мольфаром-чарівником, молитва карпатським духам, і ще багато цікавого".

Організатори висловлюють думку, що бажаючих приєднаєтися до проекту буде багато, адже участь у ньому дає можливість як цікаво провести час і поспілкуватися з багатьма людьми, так і проявити свою громадянську активність.

http://ngo.donetsk.ua

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...