App Store Google Play

Дніпропетровців запросили коронувати Україну

27.07.2011 15:40
У Дніпропетровську сьогодні пройшла прес-конференція з приводу організації національного проекту "Створи корону Україні", що пройде 27-28 серпня у Карпатах. В ній взяли участь як головні керівники проекту, так і дніпропетровські представники.

Ідея проекту полягає у тому, що організатори хочуть зібрати 100-150 осіб, які піднімуться на вершину Говерли і візьмуться за руки, утворивши таким чином символічну корону.

"Така корона стане символом нашої вдячності і віри у краще майбутнє", - розповів голова організаційного комітету Андрій Найдек.

За його словами, ідея організації проекту виникла внаслідок песимізму, який заполонив українське суспільство.

"В останні роки тільки і чути про те, як у нас погано жити. Ми хочемо хоч трохи змінити цей песимістичний настрій, і тому організовуємо такий романтичний, патріотичний і цілковито аполітичний проект".

"В основі програми гала-туру лежить стародавня гуцульська легенда про двох закоханих Марічку та Івана, - розповідає менеджер проекту, спеціаліст зі зв'язків з громадськістю Олена Зубченко. - На учасників чекає цікаве дозвілля, в програмі якого передбачаються екскурсії по горам, гуцульске весілля з мольфаром-чарівником, молитва карпатським духам, і ще багато цікавого".

Організатори висловлюють думку, що бажаючих приєднаєтися до проекту буде багато, адже участь у ньому дає можливість як цікаво провести час і поспілкуватися з багатьма людьми, так і проявити свою громадянську активність.

http://ngo.donetsk.ua

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...