App Store Google Play

Дніпропетровців запросили коронувати Україну

27.07.2011 15:40
У Дніпропетровську сьогодні пройшла прес-конференція з приводу організації національного проекту "Створи корону Україні", що пройде 27-28 серпня у Карпатах. В ній взяли участь як головні керівники проекту, так і дніпропетровські представники.

Ідея проекту полягає у тому, що організатори хочуть зібрати 100-150 осіб, які піднімуться на вершину Говерли і візьмуться за руки, утворивши таким чином символічну корону.

"Така корона стане символом нашої вдячності і віри у краще майбутнє", - розповів голова організаційного комітету Андрій Найдек.

За його словами, ідея організації проекту виникла внаслідок песимізму, який заполонив українське суспільство.

"В останні роки тільки і чути про те, як у нас погано жити. Ми хочемо хоч трохи змінити цей песимістичний настрій, і тому організовуємо такий романтичний, патріотичний і цілковито аполітичний проект".

"В основі програми гала-туру лежить стародавня гуцульська легенда про двох закоханих Марічку та Івана, - розповідає менеджер проекту, спеціаліст зі зв'язків з громадськістю Олена Зубченко. - На учасників чекає цікаве дозвілля, в програмі якого передбачаються екскурсії по горам, гуцульске весілля з мольфаром-чарівником, молитва карпатським духам, і ще багато цікавого".

Організатори висловлюють думку, що бажаючих приєднаєтися до проекту буде багато, адже участь у ньому дає можливість як цікаво провести час і поспілкуватися з багатьма людьми, так і проявити свою громадянську активність.

http://ngo.donetsk.ua

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У 2014 році в ці дні ми створили у Дніпрі Штаб Національного Захисту - структуру, яка стала координуючим центром сил Майдану, нової влади і, спільно з Правим сектором, організатором Добровольчого Руху...
Юрій Фоменко

Про деукраїнізацію

Наше місто ніколи і ніяка Катерина не засновувала. Просто перейменували Половицю. Що видно з цієї мапи 1779 року. Сто років губернське місто намагалося "побороти" Половицю -"В середине ХIХ века офицер...
Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...