App Store Google Play

Дніпропетровців запросили коронувати Україну

27.07.2011 15:40
У Дніпропетровську сьогодні пройшла прес-конференція з приводу організації національного проекту "Створи корону Україні", що пройде 27-28 серпня у Карпатах. В ній взяли участь як головні керівники проекту, так і дніпропетровські представники.

Ідея проекту полягає у тому, що організатори хочуть зібрати 100-150 осіб, які піднімуться на вершину Говерли і візьмуться за руки, утворивши таким чином символічну корону.

"Така корона стане символом нашої вдячності і віри у краще майбутнє", - розповів голова організаційного комітету Андрій Найдек.

За його словами, ідея організації проекту виникла внаслідок песимізму, який заполонив українське суспільство.

"В останні роки тільки і чути про те, як у нас погано жити. Ми хочемо хоч трохи змінити цей песимістичний настрій, і тому організовуємо такий романтичний, патріотичний і цілковито аполітичний проект".

"В основі програми гала-туру лежить стародавня гуцульська легенда про двох закоханих Марічку та Івана, - розповідає менеджер проекту, спеціаліст зі зв'язків з громадськістю Олена Зубченко. - На учасників чекає цікаве дозвілля, в програмі якого передбачаються екскурсії по горам, гуцульске весілля з мольфаром-чарівником, молитва карпатським духам, і ще багато цікавого".

Організатори висловлюють думку, що бажаючих приєднаєтися до проекту буде багато, адже участь у ньому дає можливість як цікаво провести час і поспілкуватися з багатьма людьми, так і проявити свою громадянську активність.

http://ngo.donetsk.ua

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...
Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...