App Store Google Play

Дніпропетровців запросили коронувати Україну

27.07.2011 15:40
У Дніпропетровську сьогодні пройшла прес-конференція з приводу організації національного проекту "Створи корону Україні", що пройде 27-28 серпня у Карпатах. В ній взяли участь як головні керівники проекту, так і дніпропетровські представники.

Ідея проекту полягає у тому, що організатори хочуть зібрати 100-150 осіб, які піднімуться на вершину Говерли і візьмуться за руки, утворивши таким чином символічну корону.

"Така корона стане символом нашої вдячності і віри у краще майбутнє", - розповів голова організаційного комітету Андрій Найдек.

За його словами, ідея організації проекту виникла внаслідок песимізму, який заполонив українське суспільство.

"В останні роки тільки і чути про те, як у нас погано жити. Ми хочемо хоч трохи змінити цей песимістичний настрій, і тому організовуємо такий романтичний, патріотичний і цілковито аполітичний проект".

"В основі програми гала-туру лежить стародавня гуцульська легенда про двох закоханих Марічку та Івана, - розповідає менеджер проекту, спеціаліст зі зв'язків з громадськістю Олена Зубченко. - На учасників чекає цікаве дозвілля, в програмі якого передбачаються екскурсії по горам, гуцульске весілля з мольфаром-чарівником, молитва карпатським духам, і ще багато цікавого".

Організатори висловлюють думку, що бажаючих приєднаєтися до проекту буде багато, адже участь у ньому дає можливість як цікаво провести час і поспілкуватися з багатьма людьми, так і проявити свою громадянську активність.

http://ngo.donetsk.ua

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...