App Store Google Play

Мешканці Дніпропетровщини збільшили свої доходи - статистика

22.07.2011 12:00
Загальні доходи населення, оцінені за рівнем витрат у першому кварталі 2011 року зросли до 21 млрд. 935 млн. грн. Про це йдеться у релізі Головного управління статистики у Дніпропетровській області.

При цьому доходи основним джерелом доходів дніпрян залишається заробітна плата - її мешканці області отримали майже 10,5 мільярдів гривень. Втім, стрімкими темпами зарплату наздоганяють стипендії, пенсії та інші бюджетні надходження - більше 8 мільярдів, з яких 4,45 млрд. - соціальна допомога. У порівнянні з тими, хто харчується з бюджету людей, доходи яких є наслідком прибутків від діяльності, роялті та інших видів винагород - невеличка купка. Всі вони разом отримали за перший квартал лише 2,2 млрд. гривень.

Більшість доходу витратили на придбання товарів та послуг - більше 17 мільярдів. Яку саме частку в цій сумі мають необґрунтовано завищені тарифи міських ЖКГ на разі в звіті не йдеться. Натомість сказано, що громадяни, які мешкають в Дніпропетровській області заплатили 1,6 млрд. грн. податків, з яких трохи більше мільярду - податок на доходи громадян.

Довіру населення до банківської системи в Україні й області зокрема ілюструє той факт, що обсяг депозитів протягом кварталу зменшився на 24 мільйони. Натомість накопичення громадян у вітчизняній та іноземній валютах зросли на 2,2 млрд. грн.

Протягом кварталу середньостатистичний мешканець Дніпропетровщини отримав з різних джерел 5 046 гривень, що, як стверджують статистики, на 9% більше, ніж торік.

Редакція дозволяє читачам самим співставити це "покращення життя" із динамікою роздрібних цін на харчі чи тарифами на проїзд у транспорті.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...