App Store Google Play

На Лівому березі збудують колектор за 44,3 млн. грн.

21.07.2011 15:10
В Дніпропетровську реалізується масштабний проект з будівництва колектора на 44,3 млн грн,- повідомляє прес-служба Дніпропетровської ОДА.

"У цьому році ми ввели в експлуатацію Південну станцію аерації Дніпропетровська, тим самим припинили скидання забруднюючих речовин у річку Мокра Сура, що також дозволить значно покращити екологічну ситуацію басейну річки Дніпро", - сказав в.о. голови облдержадміністрації Вячеслав Задорожний.

Він зазначив, що наразі вирішується питання щодо виводу з експлуатації старих аварійних очисних споруд ВАТ "Дніпропетровський м'ясокомбінат". Через них майже 40 підприємств міста скидають у Дніпро стоки, які за результатами лабораторних досліджень значно перевищують межі допустимих норм щодо концентрації забруднюючих речовин.

Будівництво колектора по вулиці Маршала Малиновського дозволить перекинути ці стоки на Лівобережну станцію аерації Дніпропетровська для їх належної очистки до рівня встановлених норм і подальшого скидання в річку Самара.

"Таким чином буде повністю виведено з експлуатації старі очисні споруди м'ясокомбінату. Це дасть можливість припинити скидання в річку Дніпро неочищених стоків обсягом 700 тис. кубометрів на рік або до 40% усіх шкідливих скидів у межах міста", - сказав Задорожний.

Будівництво проходить у три черги. Вартість першої черги становить 7,8 млн. грн., другої - 5,6 млн. грн., третьої - 30,9 млн. грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...