App Store Google Play

На Лівому березі збудують колектор за 44,3 млн. грн.

21.07.2011 15:10
В Дніпропетровську реалізується масштабний проект з будівництва колектора на 44,3 млн грн,- повідомляє прес-служба Дніпропетровської ОДА.

"У цьому році ми ввели в експлуатацію Південну станцію аерації Дніпропетровська, тим самим припинили скидання забруднюючих речовин у річку Мокра Сура, що також дозволить значно покращити екологічну ситуацію басейну річки Дніпро", - сказав в.о. голови облдержадміністрації Вячеслав Задорожний.

Він зазначив, що наразі вирішується питання щодо виводу з експлуатації старих аварійних очисних споруд ВАТ "Дніпропетровський м'ясокомбінат". Через них майже 40 підприємств міста скидають у Дніпро стоки, які за результатами лабораторних досліджень значно перевищують межі допустимих норм щодо концентрації забруднюючих речовин.

Будівництво колектора по вулиці Маршала Малиновського дозволить перекинути ці стоки на Лівобережну станцію аерації Дніпропетровська для їх належної очистки до рівня встановлених норм і подальшого скидання в річку Самара.

"Таким чином буде повністю виведено з експлуатації старі очисні споруди м'ясокомбінату. Це дасть можливість припинити скидання в річку Дніпро неочищених стоків обсягом 700 тис. кубометрів на рік або до 40% усіх шкідливих скидів у межах міста", - сказав Задорожний.

Будівництво проходить у три черги. Вартість першої черги становить 7,8 млн. грн., другої - 5,6 млн. грн., третьої - 30,9 млн. грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...