App Store Google Play

Куліченко просить керівників підприємств, щоб підсобили з ремонтом

19.07.2011 17:22
За 10 днів мають бути підготовлені проектні пропозиції щодо ремонту вулиці Гаванської у Самарському районі Дніпропетровська. Зазначена магістраль збудована ще у 60-ті роки, вона має бетонне покриття, яке зараз знаходиться у незадовільному стані, проектувальники пропонують вирівняти існуюче покриття і укласти зверху 10-сантиметровий шар асфальту.

Окрім ремонту самої дороги, мер міста Іван Куліченко під час сьогоднішньої виїзної наради поставив задачу прочистити зливову каналізацію, яка знаходиться поряд з вулицею та облаштувати вивід води на узбіччя дороги, оскільки проїжджа частина збудована на піщаних грунтах, а вони добре поглинають воду, тому будувати додатковий водовідвід тут немає потреби.

"Ми закликаємо керівників підприємств, які знаходяться уздовж вулиці долучитися до роботи: зробити на закріплених за ними територіях бордюри, тротуари, обрізати старі дерева та, якщо це потрібно, висадити нові", - зазначив Іван Куліченко.

Окрім вулиці Гаванської у Самарському районі планують відремонтувати і вулицю 20-річчя Перемоги, до роботи там стануть відразу по закінченню ремонту на Гаванській. Загалом дорожні служби полагодять близько 4 кілометрів дорожнього покриття.


Минулого тижня дорожні служби стали до роботи у селищі Таромське Ленінського району, там ремонтують вулиці Островського, Вільямса, Леніна та Ульяновську.


Також у місті триває капітальний ремонт дорожнього покриття на центральних магістралях, зокрема, на проспекті Правди, Шмідта, Малиновського, Героїв Сталінграду. Завершити всі роботи планується до кінця жовтня.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...