App Store Google Play

Куліченко просить керівників підприємств, щоб підсобили з ремонтом

19.07.2011 17:22
За 10 днів мають бути підготовлені проектні пропозиції щодо ремонту вулиці Гаванської у Самарському районі Дніпропетровська. Зазначена магістраль збудована ще у 60-ті роки, вона має бетонне покриття, яке зараз знаходиться у незадовільному стані, проектувальники пропонують вирівняти існуюче покриття і укласти зверху 10-сантиметровий шар асфальту.

Окрім ремонту самої дороги, мер міста Іван Куліченко під час сьогоднішньої виїзної наради поставив задачу прочистити зливову каналізацію, яка знаходиться поряд з вулицею та облаштувати вивід води на узбіччя дороги, оскільки проїжджа частина збудована на піщаних грунтах, а вони добре поглинають воду, тому будувати додатковий водовідвід тут немає потреби.

"Ми закликаємо керівників підприємств, які знаходяться уздовж вулиці долучитися до роботи: зробити на закріплених за ними територіях бордюри, тротуари, обрізати старі дерева та, якщо це потрібно, висадити нові", - зазначив Іван Куліченко.

Окрім вулиці Гаванської у Самарському районі планують відремонтувати і вулицю 20-річчя Перемоги, до роботи там стануть відразу по закінченню ремонту на Гаванській. Загалом дорожні служби полагодять близько 4 кілометрів дорожнього покриття.


Минулого тижня дорожні служби стали до роботи у селищі Таромське Ленінського району, там ремонтують вулиці Островського, Вільямса, Леніна та Ульяновську.


Також у місті триває капітальний ремонт дорожнього покриття на центральних магістралях, зокрема, на проспекті Правди, Шмідта, Малиновського, Героїв Сталінграду. Завершити всі роботи планується до кінця жовтня.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...