App Store Google Play

У Податковій визнали, що підприємців-"спрощенців" поменшало

18.07.2011 11:05

На 1 липня 2011 року в Україні було зареєстровано близько 1 млн підприємців-«спрощенців», що на 127 тисяч менше в порівнянні з минулим роком.

Про це 15 липня під час брифінгу повідомив директор департаменту оподаткування фізичних осіб Державної податкової служби України Степан Дусяк.

«Ми не відстежуємо кожного персонально, але більшість з них мали можливість перейти на загальну систему (оподаткування), і вони туди перейшли ... Багато змушені були перейти», - зазначив він.

Усього ж на 1 липня цього року в Україні налічувалося 2,429 млн підприємців, що на 41 тисячу менше в порівнянні з даними на 1 липня 2010 року.

Нагадаємо, у квітні Податкова визнала, що новий податковий кодекс придушив малий бізнес. Втім, за словами «регіоналів», різке скорочення в Україні числа фізичних осіб-підприємців - не свідчить про те, що новий Податковий кодекс поганий, скоріше за все підприємці перереєстровуються на інші моделі оподаткування.

При цьому у березні прем'єр-міністр Микола Азаров заявив, що після ухвалення Податкового кодексу в Україні було за реєстровано понад 150 тис. нових приватних підприємців.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...