App Store Google Play

Всі школи області об’єднають в портал, аби знати – хто як вчить?

14.07.2011 13:57
Вже у листопаді 2011 року Дніпропетровщина матиме єдиний інформаційний портал, який поєднає всі навчальні заклади області

За ініціативи голови облдержадміністрації Олександра Вілкула в рамках регіонального проекту «Новій Дніпропетровщині - новий стандарт освіти» в області розпочинається реалізація проекту «Дніпропетровська обласна освітня мережа». У рамках цього проекту буде створено інформаційний портал, який складатиметься з інформаційних баз кожного навчального закладу та районних, міських управлінь і відділів освіти.

Проект «Дніпропетровська обласна освітня мережа» передбачає створення єдиної інформаційно-аналітичної бази установ і закладів освіти на основі програмного комплексу «КУРС: Освіта», що забезпечить повну автоматизацію управлінської діяльності та  навчального процесу.

Інформаційний портал дозволить створити єдину систему збору, обробки, аналізу та зберігання інформації про кадровий та учнівський склад шкіл; відомості про батьків або опікунів; дисципліни; навчальний план, навантаження кожного педагога. Здійснюватись ця робота буде через заповнення баз даних, внесення інформації та підготовку обов'язкових звітів установами та освітніми закладами, які будуть виконуватися в області одночасно й у автоматичному режимі.

 «Формування сильного інформаційного простору є основою конкурентоспроможності Дніпропетровщини на всеукраїнському і міжнародному рівні. І реалізовуватись ця система має насамперед через освітню галузь», - вважає голова облдержадміністрації Олександр Вілкул.

Вже у листопаді 2011 року наша область матиме єдину інформаційну освітню мережу, яка поєднає всі загальноосвітні заклади нашого регіону. А саме, до першого вересня будуть створені електронні бази навчальних кабінетів; переліки учнів і шкільного персоналу та розраховано погодинне навантаження. У вересні-жовтні згідно з діючим законодавством, будуть сформовані електронні інтерактивні державні статистичні звіти. А в жовтні-листопаді розпочнеться робота із електронними класними журналами та щоденниками.

«Сьогодні, коли ми маємо більше тисячі загальноосвітніх закладів, «паперова» система управління стає неефективною. Розвиток якісної освіти можливий лише за умови інтенсивного запровадження інформаційних технологій у систему управління. Тому завдяки створеній інформаційній базі ми зможемо оперативно відслідковувати та аналізувати за безліччю параметрів стан освітньої галузі й ситуацію у кожній школі. Ця інформаційна база даватиме повне уявлення про тенденції в організації навчального процесу», ─ зазначила заступник губернатора Марія Пустова.

Комплекс "КУРС: Освіта" - єдиний інформаційний освітній простір регіону, який має три рівні:

Базовий рівень - «КУРС: Школа» (школи, ліцеї, гімназії, інтернати),

Середній рівень - «КУРС +» (районні, міські відділи освіти),

Верхній рівень - «КУРС: Освіта».

Передача даних між базовим та верхнім рівнем забезпечується як за допомогою мережі Інтернет, так і (за його відсутністю) за допомогою інформаційних носіїв (флеш-картки, компакт-диски тощо).

Наявність постійного доступу до мережі Інтернет на об'єктах базового рівня не обов'язкова, система сама оновлює дані в автоматичному режимі на верхньому рівні за спеціальним протоколом.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...