App Store Google Play

Податкова ліквідувала «пральню», яка відмила 100 мільйонів

14.07.2011 18:20
У Дніпропетровську на цьому тижні співробітники податкової міліції ліквідували конвертаційний центр, через який протягом 2010-2011 р.р. незаконно переведено в готівку 100 млн. грн.

Як повідомили в управлінні податкової міліції ДПА в Дніпропетровській області, конвертцентр також надавав послуги з мінімізації податкових зобов'язань з податку на додану вартість.

Діяльність центру організували двоє жителів Дніпропетровська, які використовували рахунки транзитних та фіктивних підприємств з Львівської та Чернівецької областей.

Основні напрямки мінімізації сплати ПДВ стосувалися ринку зерна та частково торгівлі будівельними матеріалами і металопрокатом.

Під час обшуку в конвертаційному центрі вилучено понад 300 тис. грн. готівки, печатки 26 «фіктивних та транзитних» підприємств, комп'ютерна техніка, з системою «клієнт-банк», 36 пластикових карток.

Крім того, на рахунках фіктивних підприємств заблоковано майже 200 тис. грн.

Організатора конвертаційного центру затримано в порядку ст.115 КПК України. Проти нього прокуратурою Бабушкінського району Дніпропетровська порушено кримінальну справу. Затриманому загрожує позбавлення волі строком до 10 років.

Уніан

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...