App Store Google Play

Податкова ліквідувала «пральню», яка відмила 100 мільйонів

14.07.2011 18:20
У Дніпропетровську на цьому тижні співробітники податкової міліції ліквідували конвертаційний центр, через який протягом 2010-2011 р.р. незаконно переведено в готівку 100 млн. грн.

Як повідомили в управлінні податкової міліції ДПА в Дніпропетровській області, конвертцентр також надавав послуги з мінімізації податкових зобов'язань з податку на додану вартість.

Діяльність центру організували двоє жителів Дніпропетровська, які використовували рахунки транзитних та фіктивних підприємств з Львівської та Чернівецької областей.

Основні напрямки мінімізації сплати ПДВ стосувалися ринку зерна та частково торгівлі будівельними матеріалами і металопрокатом.

Під час обшуку в конвертаційному центрі вилучено понад 300 тис. грн. готівки, печатки 26 «фіктивних та транзитних» підприємств, комп'ютерна техніка, з системою «клієнт-банк», 36 пластикових карток.

Крім того, на рахунках фіктивних підприємств заблоковано майже 200 тис. грн.

Організатора конвертаційного центру затримано в порядку ст.115 КПК України. Проти нього прокуратурою Бабушкінського району Дніпропетровська порушено кримінальну справу. Затриманому загрожує позбавлення волі строком до 10 років.

Уніан

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...