App Store Google Play

Прокуратура притягне до відповідальності екс-чиновників ОДА

13.07.2011 16:48
12 липня 2011 року за фактом службової недбалості службових осіб головного управління освіти та науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації прокуратурою Дніпропетровської області порушено кримінальну справу (ч.2 ст.367 Кримінального кодексу України). Справа стосується відпочинку дітей-сиріт у кримському таборі, який виявився зовсім не підготовленим для прийому дітей.

За повідомленням прес-служби обласної прокуратури, у червні-липні поточного року прокуратурою області було проведено перевірку організації головним управлінням освіти та науки облдержадміністрації оздоровлення і відпочинку дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.

Перевіркою встановлено, що у травні 2011 року службові особи управління провели процедуру відкритих торгів на закупівлю послуг з оздоровлення дітей по путівках на узбережжя Чорного моря. З переможцем торгів (приватним підприємством) уклали договір, відповідно до якого в дитячому позаміському оздоровчому закладі протягом червня-серпня 2011 року, в три табірні зміни планувалося оздоровити 926 дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.

Але виявилось, що процедура закупівлі зазначених послуг пройшла з порушеннями, а інформація та документи оздоровчого закладу про відповідність умов оздоровлення не відповідають медико-технічним вимогам та вимогам конкурсних торгів.

Однак, незважаючи на це, службові особи управління освіти та науки, не переконавшись у готовності дитячого позаміського оздоровчого закладу до оздоровчо-літнього періоду, 2 червня направили туди 457 дітей пільгової категорії.

3 червня, коли діти приїхали до дитячого закладу, який був не готовий надати послуги з оздоровлення та відпочинку, складений раніше договір було розірвано. Того ж дня 457 дітей розселили до інших двох дитячих оздоровчих закладів АРК, вартість путівок до яких була більшою ніж до закладу, з яким договір було розірвано. Внаслідок чого, через збільшення вартості путівок перевищення фактичних видатків над запланованими склало 321 930 гривень, чим державі було завдано збитків на зазначену суму.

Нагадаємо, губернатор Олександр Вілкул одразу піля інциденту звільнив керівників управління освіти з займаних посад.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...