App Store Google Play

Для проїзду за 2 гривні Дніпропетровську потрібні автобуси на метані

13.07.2011 15:42
26 автобусних маршрутів і збережена, але "перекроєна" маршрутна мережа здатні забезпечити якісні пасажироперевезення в нашому місті, - упевнений експерт у сфері транспорту і перевезень Віктор Остапенко. Він розробив свій варіант розвитку пасажирського транспорту в Дніпропетровську.

"Я вже декілька років намагаюся донести до влади, що нашому місту потрібні великі автобуси, - розповідає генеральний директор ТОВ "Альга Дніпропетровськ" Віктор Остапенко. - Я порахував, що на цих автобусах тариф у 2 гривні сьогодні буде рентабельним".

Остапенко пропонує закупити в Європі б/в автобуси, які працюють на метані. Він прорахував, що для якісного обслуговування пасажирів в Дніпропетровську має бути 26 автобусних маршрутів (інші обслуговуватимуться маршрутками і електротранспортом). Для цього можна придбати 250 автобусів без залучення бюджетних коштів. Віктор Остапенко вже навіть провів переговори з кількома банками, і ті готові дати кредит на ці автобуси під гарантію муніципалітету.

"У місті вже створено комунальне автобусне підприємство, тільки воно не працює, - розповідає Остапенко. - А зараз можна узяти кредит і віддати ці 250 автобусів цьому комунальному підприємству, тоді автобусні перевезення стануть муніципальними. Це дозволить уникнути перетворення перевезень на підприємства по витяганню прибутку".

Транспортник розрахував, що при існуючих цінах і заробітних платах, тариф на перевезення пасажирів на автобусах складе всього 2 гривні (і цю ціну можна буде не змінювати найближчі два роки). У розрахунках він врахував усе, аж до зарплати кожному фахівцеві. До речі, згідно з його розрахунком зарплата водія такого автобуса складе 3,6 тисячі грн., прибиральниці - 1700 грн. Тариф у 2 гривні забезпечує рентабельність підприємства, навіть при тому, що половина пасажирів - "пільговики".

"Влада печеться про електротранспорт, але не може закупити нові тролейбуси і трамваї та полагодити мережі, у бюджеті немає на це грошей, - розповідає Остапенко. - А автобуси можна закупити вже зараз і передати їх комунальному підприємству".

За словами транспортника, один б/в автобус на метані обійдеться в 30-35 тисяч євро, а то і дешевше (залежно від його "віку"), і це буде цілком цивілізований і красивий міський автобус великою місткістю (на 96 пасажирів). Ці автобуси з панорамними вікнами, зручними сидіннями і висувними пандусами для інвалідів-колясочників і дитячих візків можуть повною мірою задовольнити усіх пасажирів громадського транспорту.

Віктор Остапенко також повідомив, що в одному з міст Франції вже сьогодні можуть прийняти делегата від мерії Дніпропетровська з питання придбання для міста першої партії з 70 автобусів на метані 2004-2008 років. Автобуси в хорошому технічному стані, обладнані найсучаснішим устаткуванням для безпечного і комфортного перевезення пасажирів.

У розробленій Остапенком мережі конфігурація існуючої транспортної мережі практично не змінилася, з неї лише "витягнуті" найбільш завантажені маршрути, по яких треба пустити великі автобуси. Також, згідно з пропонованою схемою, слід повністю прибрати громадський транспорт (окрім трамвая №1) з проспекту Карла Маркса.

Транспортник надав свої розрахунки і пропозиції до міськвиконкому і до постійної депутатської комісії з питань транспорту і зв'язку, але там до нього прислухатися не бажають і вважають за краще перекроювати маршрутну мережу міста по-своєму.

gorod.dp.ua

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...