App Store Google Play

АМКУ оштрафував "Грінко-Дніпро" за зловживання монопольним становищем

11.07.2011 15:31
Дніпропетровське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ТОВ "Грінко-Дніпро" (м. Дніпропетровськ) на загальну суму 25 тис. грн за зловживання монопольним становищем. Про це повідомляє УНН з посиланням на прес-службу АМКУ.

Відділення виявило три таких порушення з боку підприємства на ринку послуг з вивезення твердих побутових і негабаритних відходів.

Як показало розслідування, ТОВ "Грінко-Дніпро" встановило економічно необґрунтовані тарифи на зазначені послуги. Так, витрати на збут перевищували 5% планованої виробничої собівартості. При цьому, у підприємства була відсутня погоджена в установленому порядку органом місцевого самоврядування інвестиційна програма у сфері поводження з побутовими відходами.

Укладені зі споживачами договори щодо надання цих послуг не відповідали умовам типового договору. Зокрема, підприємство передбачило 5-ти денний термін вивезення сміття, хоча нормативом визначено - 24 годинний. У свою чергу це могло призвести до порушення ТОВ "Грінко-Дніпро" договірних обов'язків, що стосуються належного санітарно-технічного стану контейнерів, а також - до порушення прав споживачів на отримання своєчасних і якісних послуг.

Крім того, підприємство застосовувало різні тарифи до однакових угод на послуги з вивезення побутових відходів. Так, плата за послуги для населення коливалася від 32,88 до 53,08 грн за м. куб., для мешканців певної категорії - на рівні 29,88 грн за м. куб., для бюджетних установ та інших споживачів, в тому числі ОСББ - від 30,00 до 53,08 грн за м. куб.

ТОВ "Грінко-Дніпро" визнало порушення, зобов'язалося припинити неправомірні дії та сплатити штраф до державного бюджету.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....