App Store Google Play

АМКУ оштрафував "Грінко-Дніпро" за зловживання монопольним становищем

11.07.2011 15:31
Дніпропетровське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ТОВ "Грінко-Дніпро" (м. Дніпропетровськ) на загальну суму 25 тис. грн за зловживання монопольним становищем. Про це повідомляє УНН з посиланням на прес-службу АМКУ.

Відділення виявило три таких порушення з боку підприємства на ринку послуг з вивезення твердих побутових і негабаритних відходів.

Як показало розслідування, ТОВ "Грінко-Дніпро" встановило економічно необґрунтовані тарифи на зазначені послуги. Так, витрати на збут перевищували 5% планованої виробничої собівартості. При цьому, у підприємства була відсутня погоджена в установленому порядку органом місцевого самоврядування інвестиційна програма у сфері поводження з побутовими відходами.

Укладені зі споживачами договори щодо надання цих послуг не відповідали умовам типового договору. Зокрема, підприємство передбачило 5-ти денний термін вивезення сміття, хоча нормативом визначено - 24 годинний. У свою чергу це могло призвести до порушення ТОВ "Грінко-Дніпро" договірних обов'язків, що стосуються належного санітарно-технічного стану контейнерів, а також - до порушення прав споживачів на отримання своєчасних і якісних послуг.

Крім того, підприємство застосовувало різні тарифи до однакових угод на послуги з вивезення побутових відходів. Так, плата за послуги для населення коливалася від 32,88 до 53,08 грн за м. куб., для мешканців певної категорії - на рівні 29,88 грн за м. куб., для бюджетних установ та інших споживачів, в тому числі ОСББ - від 30,00 до 53,08 грн за м. куб.

ТОВ "Грінко-Дніпро" визнало порушення, зобов'язалося припинити неправомірні дії та сплатити штраф до державного бюджету.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...