App Store Google Play

АМКУ оштрафував "Грінко-Дніпро" за зловживання монопольним становищем

11.07.2011 15:31
Дніпропетровське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ТОВ "Грінко-Дніпро" (м. Дніпропетровськ) на загальну суму 25 тис. грн за зловживання монопольним становищем. Про це повідомляє УНН з посиланням на прес-службу АМКУ.

Відділення виявило три таких порушення з боку підприємства на ринку послуг з вивезення твердих побутових і негабаритних відходів.

Як показало розслідування, ТОВ "Грінко-Дніпро" встановило економічно необґрунтовані тарифи на зазначені послуги. Так, витрати на збут перевищували 5% планованої виробничої собівартості. При цьому, у підприємства була відсутня погоджена в установленому порядку органом місцевого самоврядування інвестиційна програма у сфері поводження з побутовими відходами.

Укладені зі споживачами договори щодо надання цих послуг не відповідали умовам типового договору. Зокрема, підприємство передбачило 5-ти денний термін вивезення сміття, хоча нормативом визначено - 24 годинний. У свою чергу це могло призвести до порушення ТОВ "Грінко-Дніпро" договірних обов'язків, що стосуються належного санітарно-технічного стану контейнерів, а також - до порушення прав споживачів на отримання своєчасних і якісних послуг.

Крім того, підприємство застосовувало різні тарифи до однакових угод на послуги з вивезення побутових відходів. Так, плата за послуги для населення коливалася від 32,88 до 53,08 грн за м. куб., для мешканців певної категорії - на рівні 29,88 грн за м. куб., для бюджетних установ та інших споживачів, в тому числі ОСББ - від 30,00 до 53,08 грн за м. куб.

ТОВ "Грінко-Дніпро" визнало порушення, зобов'язалося припинити неправомірні дії та сплатити штраф до державного бюджету.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...