App Store Google Play

Цушко подумає про штраф для Коломойського іншим разом

07.07.2011 13:56
6 липня мало відбутися засідання Антимонопольного комітету щодо накладення штрафу на компанію "Дніпроавіа". Мова йде про заяву "Міжнародних авіаліній України" на зловживання монопольним становищем авіакомпанією "Дніпроавіа", повідомляє "Дело".

Причини, за якими засідання перенесли, названі не були.

В АМКУ відмовилися від подальших коментарів. А МАУ в АМКУ сказали, що надішлють листа з призначенням нової дати і потім все пояснять.

Раніше віце-прем'єр-міністр інфраструктури Борис Колесніков заявляв, що альянс "Українська авіаційна група", до якої входять авіакомпанії "АероСвіт", "Донбасаеро" і "Дніпроавіа", контролюється "Приватом" Ігоря Коломойського, монополізував 60% внутрішніх пасажирських перевозок.

Він також висловив своє обурення цінами на маршруті "Київ - Дніпропетровськ", зазначивши, що АМКУ повинен розібратися в ситуації.

Довгий час інші українські перевізники не могли отримати можливість виконувати рейси до Дніпропетровська, і тільки з 27 березня 2011 року на лінію "Київ - Дніпропетровськ" вийшла авіакомпанія МАУ.

Але, як потім стало відомо, аеропорт надав дозволи лише на регулярні рейси, відмовивши МАУ в утвердженні чартерної програми.

"Дніпроавіа", до складу якої входить аеропорт "Дніпропетровськ", здійснює регулярні та чартерні авіарейси до країн Європи, Близького Сходу, СНД.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...