App Store Google Play

Ціни на Дніпропетровщині продовжують рости

07.07.2011 12:40

Індекс споживчих цін у Дніпропетровській області за січень-травень 2011 року склав 105,8%. Про це повідомили в Головному управлінні статистики в Дніпропетровській області.

За інформацією Головного управління, з початку року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої підвищилися на 6,5%, зокрема, на продукти харчування - на 6,7%, на безалкогольні напої - на 5%. Найбільший приріст цін зафіксовано на овочі, фрукти та продукти переробки зернових (44,3%, 29,4% та 27,6% відповідно). На 11,5-4,2% дорожче коштували цукор, маргарин, хліб, макаронні вироби, олія, риба та продукти з риби. Водночас, суттєво подешевшали яйця (на 29,3%), тваринні жири (на 20,8%), молоко (на 9,3%). У межах 5,8-1,6% знизилися ціни на масло, сири, м'ясо та м'ясопродукти.

Ціни на алкогольні напої, тютюнові вироби підвищилися на 4,3%, а саме: на алкогольні напої - на 6,8%, на тютюнові вироби - на 2,3%.

Плата за житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива збільшилася на 3,4%, у т.ч. за електроенергію - на 22,9%, за проживання у гуртожитках - на 11,6%, за каналізацію - на 3,7%, за водопостачання - на 2,7%, за гарячу воду, опалення - на 1,1%, за квартиру - на 0,7%.

Зростання цін у сфері транспорту становило 17,1% і найбільшою мірою було спричинене подорожчанням бензину на 32,4%. Крім того, на 11% зросла вартість транспортних послуг.

На 5,4-1,8% стали дорожчими послуги сфери охорони здоров'я, закладів освіти, ресторанів та готелів, предмети домашнього вжитку, побутова техніка та поточне утримання житла.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...