App Store Google Play

"Дніпро" підтримують лише 5% вболівальників

07.07.2011 14:33
Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) провів всеукраїнське опитування громадської думки з метою визначити найпопулярніший футбольний клуб України.

Методом інтерв'ю було опитано 2040 респондентів старше 18 років, що мешкають в усіх областях України і в Криму. У ході опитування респондентам ставилося запитання про те, чи є вони футбольними уболівальниками, після чого ставилися питання про їх клубні симпатії в українському футболі, повідомляє прес-служба КМІС.

На запит "Виберіть із списку клуб, який Ви підтримуєте більше, коли він грає в Чемпіонаті України" були отримані такі відповіді: Динамо (Київ) обрали 40% опитаних респондентів, Шахтар (Донецьк) - 30%, Карпати (Львів) підтримують 7% опитаних, Дніпро (Дніпропетровськ) - 5%, Металіст (Харків) - 4%, Чорноморець (Одеса) - 3%, Волинь (Луцьк) - 2%. Зоря (Луганськ) і Ворскла (Полтава) отримали 1% підтримки.

За регіональним розподілом: Динамо має найбільшу підтримку в центральному (70%) та західному (45%) регіонах. У південному регіоні цей клуб підтримують 34% опитаних, у східному - 8%. Шахтар має найбільшу підтримку у східному (68%) і південному (24%) регіонах. У центральному регіоні його підтримали 19% опитаних, у західному - 13%. Карпати мають підтримку практично тільки в західному регіоні (25%), та 1% - в центральному, Дніпро підтримують 19% в південному регіоні і 0,5% - центральному, Металіст - 17% підтримки в східному та 0,5% у центральному, Чорноморець - 10% в південному і 1% - в західному регіонах.

На питання "Виберіть із списку український клуб, який Ви підтримуєте більше, коли він грає в єврокубках" були отримані такі відповіді: Динамо вибрали 47% опитаних респондентів, Шахтар - 36%, Карпати - 4%, Дніпро -3%, Чорноморець і Металіст - по 2% і Ворскла - 1% опитаних.

За регіональним розподілом: Динамо має найбільшу підтримку в центральному (73%) та західному (62%) регіонах. У південному регіоні його підтримують 39%, у східному - 11% опитаних. Шахтар має найбільшу підтримку у східному (77%) і південному (32%) регіонах. У центральному та західному регіонах його підтримали 19% опитаних. Карпати мають найбільшу підтримку в західному регіоні (14%), і по 1% в центральному та південному регіонах, Дніпро підтримують 12% в південному і 1% в західному регіоні, Чорноморець 9% підтримки в південному і по 1% в центральному та західному регіонах , Металіст - 9% у східному та 0,5% в центральному регіонах, Ворскла - 4% підтримки в центральному регіоні.

За матеріалами СПОРТ bigmir)net

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...